Alle producten
zoekwoorden [ p2 5 holographic transparent screen ] overeenkomen 7 producten.
P2.5 Holografisch onzichtbaar scherm Slim en lichtgewicht 3D vliegend LED-scherm Holografisch transparant scherm
| MAAT: | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| technologie: | Virtuele beeldtechnologie |
3000cd P2.5 Binnen Onzichtbaar Digitale Holografische Transparante LED Reclamescherm Glas Winkelcentrum
| Technologie: | holografische projectie |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Kastmateriaal: | Spuitgieten van aluminium |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
LED Hoge Transparantie P2.5 Ultra Licht Zacht HD Holografisch Display 2500CD voor Winkelcentrum Reclame Tentoonstelling Etalage
| Weergavetype: | holografische projectie |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Systeem: | Musion Eyeliner-hologramsysteem |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holografisch scherm 3D Hologram Flexibel groot formaat paneel
| Transparantie: | 95% |
|---|---|
| project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
1

