Alle producten
P4 Ultra Dunne Licht Flexibele Transparante Scherm Led Film Zelfklevende Transparante Flexibele Led Schermen voor Glazen Raam Muur
| naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Film Transparent Flexibel Scherm Led Panel P6 Adhesief Advertentie Display op Winkelcentrum Venster Glas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
