همه محصولات
فیلم ال ای دی شفاف نازک و سبک P4، خود چسب، صفحه نمایش انعطاف پذیر ال ای دی برای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
روشنایی بالا P8 شفاف صفحه نمایش ال ای دی فضای باز تبلیغات شیشه ای پنجره با فیلم شفاف ال ای دی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
پنل P6 آویز تبلیغاتی روی پنجره های مراکز خرید
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
فیلمی شفاف Ultra-Thin Led P20 Crystal Display بر روی شیشه پنجره های تجاری
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
