Όλα τα Προϊόντα
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Υψηλής φωτεινότητας P8 Διαφανής οθόνη οθόνης LED Πληροφοριακή γυάλινη οθόνη εσωτερικού χώρου με διαφανή φιλμ LED
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Πίνακα διαφανής ευέλικτης οθόνης με φως LED Πίνακα P6 Εμπνευστική διαφήμιση στην οθόνη του εμπορικού κέντρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Υπερ- λεπτή διαφανής οθόνη με LED ταινία P20 Κρυστάλλινη οθόνη σε εμπορικό γυαλί παραθύρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
