Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ engineering line lamp series xh xt2228 ] dopasowanie 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "engineering line lamp series xh xt2228" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
P30 Wysokiej jasności LED Mesh Drone Display Duży wysokiej technologii lekki cienkie latający ekran do instalacji ściennej Reklama zewnętrzna i wizualne wydarzenia
| Color Temperature | Customizable |
|---|---|
| Life Span | 100000hours |
| Connectivity | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
| Weatherresistance | Waterproof and Dustproof |
P7.82 Wysokiej jasności ekran ekranu holograficznego LED do instalacji szkła Przejrzysty ultracienkie, lekkie, duże ekrano do centrum handlowego, okna handlowego i promocji marki
| Technology | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package | Roll |
| Roll Size | 1000*250mm |
| Module Weight | 3.5Kg/㎡ |
P7.82 Holograficzna przezroczysta wysokiej przejrzystości ekran projekcyjny do reklamy
| Zużycie energii | MAX 400 W/SQM |
|---|---|
| Woltaż | 110-240 V |
| napięcie robocze | DC12V |
| Układ LED | SMD2222 |
Elastyczny baner flagi P25 Ultraprzezroczyste pokaz bezzałogowy na zewnątrz Reklama LED Magiczny dywan siatka Latający ekran LED
| Jasność | Regulowane, do 5000 nitów |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 1000*1000mm, |
| Zasilanie | Akumulatory litowe |
| Średnia moc | 200 W/m² |
Wysokiej rozdzielczości P25 LED Flying Carpet Screen z dronem do wydarzeń zewnętrznych i reklamy
| Rozmiar ekranu | Zmienna (możliwość dostosowania do konfiguracji drona) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 3000: 1 |
| Materiał ekranowy | Film |
| Temperatura przechowywania | -10 ℃ ~ 45 ℃ |
Przejrzysty ekran LED Klej do zastosowań wewnętrznych
| Piksele | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja | 95% |
| Średnia moc | 240 w/m² |

