Alle producten
zoekwoorden [ transparent led window display ] overeenkomen 147 producten.
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Reclame Bühnenshow Commercieel gebruik
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 nits |
| Werkspanning: | 5V |
P7.82 HD Smart Control LED Holografisch scherm Ultra-dun 5000CD voor commerciële showrooms Gebouw Glasliften Spelzalen Reclame
| Maat: | Aangepast |
|---|---|
| Video-inhoud: | Zwarte achtergrond |
| Oplossing: | 1920 x 1080 pixels |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen voor videowand voor reclame binnen
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Afbeeldingsdikte: | 3 mm |
P6.25 De hoogste transmissie kan 95% bereiken, zonder de dagelijkse verlichting te beïnvloeden, gewoon de membraanscherm lichtjes opplakken en vervolgens het signaal en de voeding aansluiten.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |

