Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led window display ] Eşleşme 149 Ürünler.
P3.91Yumşak Şeffaf Holografik 3D LED Film Led Ekran Pencere Cam Alışveriş Merkezi İçerideki 3D Video Duvar Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |
Full HD Şeffaf Hologram Ekran Ultra İnce Hafif Yumuşak Ekran İç Mekan Reklamcılığı Sahne Şovu Ticari Kullanım
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 nit |
| Çalışma Gerilimi: | 5V |
P7.82 HD Akıllı Kontrol LED Holografik Ekran Ultra-Thin 5000CD Ticari Şov Salonları için İnşaat Cam Asansörleri Oyun Salonları Reklam
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Video İçeriği: | Siyah Arkaplan |
| Çözünürlük: | 1920 x 1080 piksel |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Şeffaf Holografik 3D LED Film Reklam LED Ekran Cam Pencere için Super İnce LED Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P3.91 Pixel Pitch Yüksek Şeffaflık İç Reklam Video Duvarı için Holografik LED Ekran
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Görüntüleme Kalınlığı: | 3 mm |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |

