Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led window display ] dopasowanie 147 produkty.
Przezroczysty ekran holograficzny Full HD Ultra cienki Lekki Miękki ekran Reklama wewnętrzna Pokaz sceniczny Zastosowanie komercyjne
| Transmitancja: | Do 90% |
|---|---|
| jasność: | 4500 nitów |
| napięcie robocze: | 5 V |
P7.82 HD Inteligentny Ekran Holograficzny LED Ultra-Cienki 5000CD do Salonów Wystawowych, Szklanych Budynków, Wind, Sal Gier i Reklamy
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| Treść wideo: | Czarne tło |
| Rezolucja: | 1920 x 1080 pikseli |
Elastyczny ekran LED P3.91 z ochroną IP45, zasilaniem 12V i jasnością 3000cd do reklamy na szybach okiennych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
Przezroczysta holograficzna folia LED 3D Reklama LED Wyświetlacz Klej do szkła Super cienki ekran LED do okna szklanego
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Elastyczna przezroczysta holograficzna folia LED 3D, szklany wyświetlacz LED, super cienkie, samoprzylepne, diodowe szkło ekranowe do okien
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
P3.91 Wysokiej przejrzystości ekran LED holograficzny o wysokości pikseli dla ściany wideo reklamowej w pomieszczeniach
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Gęstość wyświetlacza: | 3mm |
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |

