All Products
Keywords [ transparent led window display ] match 147 Products.
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Advertising Stage Show Commercial Use
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Transmittance: | Up To 90% |
| Brightness: | 4500 Nits |
P7.82 HD Smart Control LED Holographic Screen Utra-Thin 5000CD for Commercial Showrooms Building Glass Elevators Game Halls Advertising
| Size: | Customized |
|---|---|
| Video Content: | Black Background |
| Resolution: | 1920 X 1080 Pixels |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen for Indoor Advertising Video Wall
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Display Thickness: | 3mm |
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |

