Alle producten
P2.6 Hoge Helderheid 1500 cd/m² Waterdicht IP45 LED Grille Scherm voor Binnenreclame en Gebouwen
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LEIDENE lampparels: | 2020SMD |
P3.9 Hoge Helderheid 5000cd Waterdicht IP67 240W LED Grille Scherm voor Binnenreclame
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| LEIDENE lampparels: | 1921SMD |
| Pixeldichtheid: | 32768 punten/m2 |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd Helderheid Hoge Transparantie LED Grille Paneel voor Binnenreclame Scherm
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 6000cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
2500cd Helderheid 70% Transparantie 1000*1000mm Indoor Grille Scherm Verhuur P3.9 Led Scherm Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P3.9 RGB reclameglasvenster 1000*1000 mm Indoor waterdicht doorzichtig rasterbeeldscherm met LED-rooster
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
|---|---|
| Paneelgrootte: | 1000mm x 1000mm |
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
P2.6 Indoor LED Display Full Color LED Grille Screen op Glazen Raam Transparant Scherm Reclame Grille
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Full Color IP65 Transparante Rooster Schermen P2.6 Tentoonstellingszaal Glas Buiten Gebouw Raam Led Display Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP40 |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparant Displayscherm Film & Paneel LED Categorie LED Display
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
|---|---|
| LED -type: | SMD1921 |
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend 4000-4500cd Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Transparante LED-schermwand
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Pixels: | 3,9 mm |
Doorzichtig LED-scherm voor winkelvensters Smart Screen voor retailreclame
| Materiaal: | pcb+led |
|---|---|
| Functie: | Advertentie |
| Avantage: | Transparantie |
