Alle producten
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Hoge Helderheid See Through P2.6 500*1000mm Grille Grote Indoor LED Reclame Display 4500cd Paneel Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P2.6 Led Grille Screen Display Full Color 1000*1000mm Led Screen Indoor Electronic 4500cd Advertising Screen Glasvenster
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Custom Full Color P2.6 LED Grille Screen Module Display 4500cd 1000*500mm Elektronisch reclame scherm Glasvenster
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P2.6 LED Grille Scherm Display Full Color 500*1000mm LED Scherm Indoor Elektronisch 4500cd Reclame Scherm Glas Venster
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Transparant Grille Display Scherm P2.6 500*500mm 4500cd Indoor LED Videowand voor Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Hoogwaardig Indoor P3.9/7.8 LED Grille Scherm Display Scherm Full-Color Raamglas voor Reclame Winkelcentrum
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
|---|---|
| Pixelveld: | 3.9/7,8 mm |
| Leven: | 100000 uur |
P3.9/7.8 Indoor LED-scherm Transparant rooster Video reclame media voor winkelcentra Retail winkels
| Kijkhoek: | 120 ° |
|---|---|
| Display resolutie: | 256*128 |
| Gemiddelde kracht: | 288W/sq.m |
Advertentie Indoor P3.9/7.8 LED Grille Mesh Display Full Color Digitaal Energiebesparend voor Signage LED Billboard
| Paneelgrootte: | 1000*1000 mm |
|---|---|
| LED -apparaten: | CC3.9/7.8B10T |
| Consumptie: | 288 w/㎡ |
HD Indoor SMD2020 LED Grille Screen P3.9 P7.8 Verplaatsbaar LED Video Wall LED Display voor Verhuur Stage
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
| helderheid: | 500cd |
