Alle producten
RGB 1000*1000mm Transparante roosterschermen P2.6 tentoonstellingszaal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
Hoge transparantie P3.9 pixel pitch LED-grille scherm met IP65-bescherming voor commerciële indoor display
| Gewicht: | Lichtgewicht drones voor een stabiele vlucht |
|---|---|
| Maat: | 1*2m |
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
P3.9 Pixelpitch High Light Transmission IP65 Waterdicht LED-roosterbeeldscherm voor visuele weergave binnen
| Pixelhoogte: | 3,9 mm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Indoor P2.6 Volledige RGB LED Traliescherm Hoge transparantie Rasterweergave voor reclame en decoratie
| Pixelhoogte: | 2,6 mm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
P2.6 RGB Hoge Transparantie LED Traliewerkscherm Binnen Commerciële Reclamevertoning voor Wereldbekerevenement
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
|---|---|
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
| Weergavetype: | Geleid |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screen P2.6 Exhibition Hall Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.6 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD2020 |
High-definition P2.6 holografisch LED-scherm Indoor LED-display voor publiciteits- en promotieprojecten
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 5v |
Indoor P3.9 LED Traliescherm Hoge helderheid Videomuurpaneel Digitale Signage voor podium- en glazen etalageweergave
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 5v |
Outdoor P3.9 Transparant LED Scherm Videowand Paneel voor Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
Buiten P3.9 Transparant LED Scherm met IP67 Waterdicht 4000-4500cd Helderheid en 30000 uur Levensduur voor Podium Glas Raam Display
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
