Όλα τα Προϊόντα
RGB 1000*1000mm Διαφανείς οθόνες πλέγματος P2.6 αίθουσα εκθέσεων γυαλί εξωτερικό κτίριο παράθυρο LED οθόνη εμφάνισης
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.9 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD1921 |
Υψηλής διαφάνειας P3.9 Pixel Pitch LED Grille Screen με προστασία IP65 για εσωτερική εμπορική οθόνη
| Βάρος: | Ελαφριά drones για σταθερή πτήση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*2m |
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 Αδιάβροχη οθόνη LED μάσκα για εσωτερική οπτική οθόνη
| Pixel Pitch: | 3,9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Εσωτερική οθόνη P2.6 Full RGB LED Grille High Transparency Grid για διαφήμιση και διακόσμηση
| Pixel Pitch: | 2,6 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
P2.6 RGB υψηλής διαφάνειας LED πλέγμα οθόνη εσωτερικών εμπορικών διαφημίσεων για εκδήλωση Παγκόσμιου Κυπέλλου
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
|---|---|
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
| Τύπος οθόνης: | Led |
Πλήρες έγχρωμες διαφανείς σίτες SMD2020 P2.6 Εκθεσιακός χώρος Γυάλινη Οθόνη Led Παράθυρο Εξωτερικού Κτιρίου
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P2.6 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD2020 |
Ολογραφική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας P2.6 Εσωτερική οθόνη LED για έργα δημοσιότητας και προώθησης
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 5v |
Εσωτερική οθόνη P3.9 LED μάσκα υψηλής ευκρίνειας Πίνακας τοίχου βίντεο Ψηφιακή σήμανση για οθόνη σκηνής και γυάλινο παράθυρο
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 5v |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P3.9 για ψηφιακή σήμανση υψηλής ευκρίνειας
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED P3.9 με Αδιαβροχοποίηση IP67, Φωτεινότητα 4000-4500cd και Διάρκεια Ζωής 30000h για Εμφάνιση σε Σκηνή και Γυάλινο Παράθυρο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
