All Products
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 3D Ultra-thin Custom Flexible Led Transparent Screen 5V 5000CD Holographic Screen Smart Control Glass Wall Video Dispaly
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |
P15.6 Customized Large LED Holographic Smart App Control Screen Ultra Thin Transparent Flim Screen Stage Show Commercial Window
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
SMD1010 6.25mm 16bit ,The light-emitting chip uses a micron-level light source and adopts a four-in-one packaging method. There are no other electronic
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 1500mm*250mm |
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holographic Screen Transparent for Advertisement Large-Scale Exhibitions
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Voltage: | 110-240V |
| Interface: | 3m/5m/7m |
Ultra Bright Flexible LED Module 4500CD P6.25 Pitch 12V Power Ideal for Curtain Wall Media Facades
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
P7.82 Holographic LED Transparent Film Screen on Glass RGB Flexible Transparent Adhesive LED Poster Digital Agency Supplier
| Format: | 4:3 |
|---|---|
| Filmtransmittance: | Up To 95% |
| Brightness: | 4500cd |
New Product Arbitrary Bending P6.25 Indoor Led Holographic Invisible Transparent Led Display Screen
| Viewing Angle: | 160 Degrees |
|---|---|
| Style: | Electric |
| Warranty: | 1Year |
