P25 DC12V Highly Transparent Flying LED Mesh LED Display Screen for Drone Show
| Brand | Miracle Bean | Product Name | XH-P25 |
|---|---|---|---|
| IP Rating | IP67 | Weight | 3.5KG |
| Voltage | 12V | Diameter | 25mm |
| Ambient Temperature | -20°~80° | Power | 288W |
| Beam Angle | 160 Degree | Material | PC |
| Highlight | DC12V LED mesh display screen,transparent drone LED screen,flying LED screen for drone show |
||
| Name | LED Display drone |
| Cabinet Size | Customized |
| IP Rating | IP67 |
| Diameter | 25mm |
| Working Voltage | DC12V |
| Power | 288W |
| Storage Temperature | -20℃~80℃ |
| Installation Method | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
| Beam Angle | 160 Degree |
| Application | drone |
| Control System | UCS1903 |
- Over 18 years of industry experience
- More than 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ for gradual business development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving approach for customer issues
- 24-hour response time
- Fluent English communication for all inquiries
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities for unique designs
- Protection of sales areas, designs, and private information
- Lifelong warranty support
- Comprehensive after-sales service including installation guidance and software support
We have over 20 years of experience designing and producing LED products worldwide. We offer custom solutions with free design services and maintain our own factory with dedicated R&D team to meet diverse customer needs.
3 Years
Sample orders: immediate shipment after payment; Bulk orders: within 7 working days; OEM and ODM orders: within 15 working days.
Yes, we provide high-quality solutions for any quality issues that may arise.
![]()
![]()
![]()
