P25 DC12V Υψηλής διαφάνειας εικονική οθόνη οθόνης LED για εκδήλωση drones
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE ROHS EPR LVD EMC |
| Αριθμό μοντέλου | XH-P25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 50 τ.μ. |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τετραγωνικά το μήνα |
| Μάρκα | Θαύμα φασόλι | Όνομα προϊόντος | XH-P25 |
|---|---|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP67 | Βάρος | 3,5 κιλά |
| Δυναμικό | 12V | Διάμετρος | 25 mm |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°~80° | Εξουσία | 288W |
| Γωνία δέσμης | 160 βαθμός | Υλικό | pc |
| Επισημαίνω | Εικονική οθόνη διαφάνειας DC12V LED,διαφανής οθόνη LED drone,πτητική οθόνη LED για εκδήλωση drone |
||
| Ονομασία | Δρομοειδή με οθόνη LED |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
| Διάμετρος | 25 χιλιοστά |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Δύναμη | 288W |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C~80°C |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή οροφής/εξαρτήματος |
| Γωνία δέσμης | 160 μοίρες |
| Εφαρμογή | Δρόνο |
| Σύστημα ελέγχου | UCS1903 |
- Πάνω από 18 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρό MOQ για σταδιακή ανάπτυξη των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για θέματα πελατών
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Πρακτική επικοινωνία στα αγγλικά για όλες τις ερωτήσεις
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής μοναδικών σχεδίων
- Προστασία των περιοχών πώλησης, των υποδειγμάτων και των ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου εγγύηση
- Πλήρης υπηρεσία μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκατάστασης και υποστήριξης λογισμικού
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας σχεδιασμού και παραγωγής προϊόντων LED παγκοσμίως.Προσφέρουμε προσαρμοσμένες λύσεις με δωρεάν υπηρεσίες σχεδιασμού και διατηρούμε το δικό μας εργοστάσιο με αφιερωμένη ομάδα Ε&Α για να καλύψουμε τις διαφορετικές ανάγκες των πελατών..
3 χρόνια
Παραγγελίες δειγμάτων: άμεση αποστολή μετά την πληρωμή. Ενιαίες παραγγελίες: εντός 7 εργάσιμων ημερών. Παραγγελίες OEM και ODM: εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
![]()
![]()
![]()
