Όλα τα Προϊόντα
Φωτιστικό σημείου LED RGB IP67 143mm αδιάβροχο εξωτερικού χώρου για εκδηλώσεις Disco και Rave
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE EMC ROSH |
| Αριθμό μοντέλου | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1τμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000τμ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Pixel Pitch | 143 χιλιοστά | Διάρκεια ζωής | 30.000 Ώρες |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο | Σύστημα Ελέγχου | Nova/Colorlight |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα | Επίπεδο Γκρι | 16 bit |
| τιμή φωτεινότητας | 1000-1500CD | Όνομα στοιχείου | Οθόνη LED Mesh |
Περιγραφή προϊόντων
IP67 143mm RGB LED Σημειακό Φωτιστικό Αδιάβροχο Εξωτερικού Χώρου Λάμπα Τοπίου για Disco και Rave Εκδηλώσεις
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Όνομα Μοντέλου | XH-CXG3003P12(RGB)-P143 |
| Μέγεθος | 143mm |
| Τάση Λειτουργίας | DC12V |
| Χρώμα | RGB |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Καλώδιο | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Προστασία | IP67 |
| Γωνία Θέασης | 120° |
| Υλικό Σώματος | PC |
| Διάρκεια Ζωής | 30000h |
| OEM/ODM | Καλώς Ορίσατε |
Πλεονεκτήματα Εταιρείας
- 20+ χρόνια εμπειρίας στον κλάδο.
- 100+ μακροχρόνιοι πελάτες στο εξωτερικό (3+ χρόνια).
- Μικρό MOQ για ανάπτυξη επιχείρησης.
- Εγγύηση 3 ετών & γρήγορη αντικατάσταση.
- Άμεση εξυπηρέτηση επίλυσης προβλημάτων πελατών.
Οι Υπηρεσίες μας
- Η απάντηση όλο το εικοσιτετράωρο είναι διαθέσιμη για κάθε ερώτημα πελάτη, με ομαλή βοήθεια στην αγγλική γλώσσα.
Παρέχονται ευέλικτες υπηρεσίες προσαρμογής OEM και ODM για όλες τις εξατομικευμένες απαιτήσεις.Προγράμματα παγκόσμιας αντιπροσωπείας και διανομής είναι ανοιχτά για τα τυπικά μας προϊόντα και τα αποκλειστικά προσαρμοσμένα έργα.Διασφαλίζεται η συνολική ασφάλεια της εμπορικής σας περιοχής, οι δημιουργικές σχεδιάσεις και τα ιδιωτικά δεδομένα.Δια βίου εγγύηση και γρήγορος χρόνος παραγωγής: 7 εργάσιμες ημέρες για δείγματα & μαζικές παραγγελίες αποθέματος, 15 εργάσιμες ημέρες για προσαρμοσμένες παραγγελίες OEM/ODM.
Συχνές Ερωτήσεις
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω παραγγελία δείγματος για φωτισμό LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλό MOQ, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς να προχωρήσω σε μια παραγγελία για φωτισμό LED;
- Πρώτον, πείτε μας τι χρειάζεστε και πώς θα χρησιμοποιήσετε το προϊόν.
- Θα σας αναφέρουμε αντίστοιχα με βάση τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
- Μόλις εγκριθούν τα δείγματα, κάνετε προκαταβολή για την παραγγελία σας.
- Στη συνέχεια, κανονίζουμε την πλήρη παραγωγή για εσάς.
Πώς στέλνετε τα εμπορεύματα και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 3-7 ημέρες για να φτάσουν. Η αεροπορική και θαλάσσια μεταφορά είναι επίσης προαιρετική.
Εικόνες Προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Συνιστώμενα προϊόντα
