P125 1800cd 48W DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Εξωτερικού Χώρου DC 12V Εξωτερικής Διαφήμισης
| Χρώμα | RGB Πλήρες χρώμα | Μέγεθος ενότητας | 1000x1000mm |
|---|---|---|---|
| βάρος | 1,8 κιλά | Χρήση | Υπαίθριος |
| Τύπος προμηθευτή | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM | Αξιολόγηση IP | IP67 |
| Μέση Ισχύς | 48w | Εργαζόμενος | DC 12V |
| Εγγύηση | 3 χρόνια | Διάρκεια ζωής | 30000H |
| Επισημαίνω | Οθόνη πλέγματος LED 48W RGB,IP67 οθόνη πλέγματος LED εξωτερικού χώρου,Οθόνη LED DC12V 1000x1000mm |
||
P125 1800cd 48W DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Εξωτερική διαφήμιση DC 12V
Προδιαγραφές:
| Όνομα μοντέλου | ΧΧ-Χ2503Π12 ((RGB) -P125 |
| Μέγεθος | 1000*1000mm |
| Δύναμη | 48w |
| Εργασιακό Volt | Συνεχή 12V |
| Χρώμα | RGB |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C-60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Βάρος | 10,8 κιλά. |
Πλεονεκτήματα
- Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία.
- Περισσότεροι από 100 διεθνείς πελάτες έχουν διατηρήσει μακροπρόθεσμες συνεργασίες μαζί μας.
- Οι ευέλικτες MOQ διευκολύνουν τη βήμα προς βήμα προσέγγιση συνεργασίας.
- Εγγύηση: 3 έτη κάλυψη με άμεση αντικατάσταση των επιβεβαιωμένων ελαττωματικών αντικειμένων.
- Λύνουμε άμεσα τα προβλήματα των πελατών με αποτελεσματικές λύσεις.
Υπηρεσίες μας
- Εγγυημένος χρόνος απόκρισης 24 ωρών.
- Πλήρης αγγλική επικοινωνία για όλες τις ερωτήσεις.
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες.
- Προγράμματα διανομής ιδιόκτητων σχεδίων και επιλεγμένων τυποποιημένων μοντέλων.
- Διαρθρωμένη προστασία των περιοχών πώλησης, της ιδιοκτησίας του σχεδιασμού και των εμπιστευτικών δεδομένων.
- Δεσμεύσεις για τεχνική υποστήριξη καθ' όλη τη ζωή.
-
Βελτιωμένο πλαίσιο παράδοσης:
-
Προγράμματα αποθέματος: Άμεση αποστολή από αποθέματα αποθέματος
-
Δείγματα: Αποστέλλεται μετά την επιβεβαίωση πληρωμής
-
Παραγγελίες χύδην: Τυπική εκπλήρωση 7 εργάσιμων ημερών
-
Προσαρμοσμένα έργα: κύκλος παραγωγής 15 εργάσιμων ημερών
-
Λεπτομέρειες εμπορίου
| Πληρωμή | Τ/Τ, προκαταβολή, Western Union, Paypal, L/C |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Χρόνος παράδοσης |
3-5 ημέρες για το RGB LED Point Light θα διατηρήσουμε αποθέματα για ορισμένες ποσότητες προϊόντων· Για παραγγελίες δείγματος: Μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα αμέσως μόλις λάβουμε την πληρωμή. Για μεγάλες παραγγελίες: συνήθως ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 εργάσιμων ημερών· Παραγγελίες OEM και ODM: εντός 15 εργάσιμων ημερών |
| Συσκευή | Συσκευασμένα σε χαρτόνια |
| Ναυτιλία | Με αεροπορικό, θαλάσσιο, ταχυδρομικό είναι υποστηριζόμενα |
Έκθεση προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
