Alle producten
zoekwoorden [ led crystal film screen ] overeenkomen 20 producten.
P8 Flexible LED Crystal Film Screen Onzichtbaar Reclame Transparent LED Digitaal Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
Hoge Transparantie P6 Plakkerige Flexibele LED Kristal Film Scherm Onzichtbare Reclame Transparante LED Digitale Signage Displays
| Kastgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Transparantie: | Tot 80% |
| Levensduur: | ≥100.000 uur |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transformeer uw winkelvenster in een digitaal billboard
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |

