Wszystkie produkty
P62.5 SMD3535 Ip67 LED Mesh Screen Outdoor Flexible Customized LED Curtain Screen dla firm samoobsługowych
| Kąt oglądania: | 120 stopni |
|---|---|
| Marka LED: | Epistar/Kri |
| Poziom ochrony: | IP67 |
P125 SMD3535 wodoodporny IP67 LED ekran sieci zewnętrznej zasłony dostosowane do wystaw sklepów detalicznych
| Moc: | 48 W. |
|---|---|
| Stawka IP: | IP67 |
| Piksel: | 30 mm |
P143 SMD3535 RGB LED Mesh Screen wodoodporny IP67 DC12V Ekran pixelów zewnętrznych do reklamy metra
| Pakiet: | Kreskówka lub drewniana |
|---|---|
| jasność: | 1500 cd/m² |
| Typ produktu: | wyświetlacz reklamy zewnętrznej |
SPI RGB Led Flexible Perment Point Light Mesh Screen Zewnętrzny ekran reklamowy
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Led Mesh Screen RGB DMX Outdoor Led Pixels Screen P31 Wideo Wall Advertising Screen
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Ekran LED Mesh zewnętrzny IP67 P46 Elastyczny ekran kurtynowy LED do oświetlenia fasad medialnych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Przejrzysty ekran z siatką LED zewnętrzny wodoodporny IP67 P50 elastyczna zasłona LED do budynków
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Wysoka jasność P125 DC12V Zasłona okna sklepu Szkło telewizor LED Panelów sieci wyświetlacza Przejrzysty ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Waga: | 1,8 kg |
| Moc: | 48 W. |
12V IP67 Wodoodporny Elastyczny Ekran LED RGB Siatkowy do Reklamy Zewnętrznej
| nazwa: | Wyświetlacz LED z siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Zewnętrzny 12V 108W
| Kolor: | RGB pełny kolor |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | 1000x1000 mm |
| Waga: | 3,02kg |
