Alle producten
P62.5 SMD3535 Ip67 LED Mesh Scherm Buiten Flexibel Aangepast LED Gordijn Scherm voor Self-Service Bedrijf
| Kijkhoek: | 120 graden |
|---|---|
| LED -merk: | Epistar/ Cree |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
P125 SMD3535 Waterdicht IP67 LED Scherm Mesh Buitengordijn Op Maat Gemaakt voor Winkelketens en Tentoonstellingen
| Stroom: | 48W |
|---|---|
| IP -tarief: | IP67 |
| Pixelveld: | 30 mm |
P143 SMD3535 RGB LED Mesh Scherm Waterdicht IP67 DC12V Buiten Pixel Display voor Reclame in de Metro
| Pakket: | Cartoon of houten |
|---|---|
| helderheid: | 1500cd/m ² |
| Producttype: | Openlucht Reclamevertoning |
SPI RGB LED Flexibele Permanente Puntlicht Mesh Scherm Buiten Video Reclame Muur
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
LED gaasscherm RGB DMX Outdoor Led Pixels Scherm P31 Video Wall Reclame Scherm
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Led Mesh Scherm Buiten IP67 P46 Flexibel Led Gordijn Scherm voor Media Gevelverlichting
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Doorzichtig Led Mesh Screen Outdoor Waterdicht IP67 P50 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
12V IP67 Waterdicht RGB Flexibel Mesh Scherm LED Puntlicht Reclame Grid voor Buitengebruik
| naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Buiten 12V 108W
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| Gewicht: | 3.02kg |
