Alle producten
Led Mesh Scherm Buiten IP67 P46 Flexibel Led Gordijn Scherm voor Media Gevelverlichting
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Doorzichtig Led Mesh Screen Outdoor Waterdicht IP67 P50 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
12V IP67 Waterdicht RGB Flexibel Mesh Scherm LED Puntlicht Reclame Grid voor Buitengebruik
| naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Buiten 12V 108W
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| Gewicht: | 3.02kg |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display Voor buitengebouwen Gemakkelijk te installeren
| Lichte kleur: | RGB |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
IP67 waterdicht LED-maasbeeld 25 mm DMX512 LED-roosterbeeldscherm voor reclame
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 25 mm |
P143 Opvouwbare, flexibele reclame, doorzichtig LED-gordenbeeldscherm
| Naam: | transparant led gordijn |
|---|---|
| Gebruik: | Binnen/Openlucht |
| Werkspanning: | DC12V |
Opvouwbaar LED-gasherdscherm zacht Pixel-gasherdscherm LED-scherm P83 Voor podiumverhuur Kopermateriaal
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Levensduur: | 30,000h |
| Service: | De voor en Achterdienst |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Outdoor Flexibel LED Scherm
| Naam: | LED Mesh Video Wall |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Kleur: | RGB |
