همه محصولات
P62.5 SMD3535 Ip67 LED Mesh Screen Outdoor Flexible Customized LED Curtain Screen برای کسب و کارهای خودپرداز
| زاویه مشاهده: | 120degree |
|---|---|
| برند رهبری: | اپیستار/ کری |
| سطح حفاظت: | IP67 |
P125 SMD3535 ضد آب IP67 صفحه نمایش LED شبک پرده بیرونی سفارشی برای نمایشگاه های فروشگاه های خرده فروشی
| قدرت: | 48W |
|---|---|
| نرخ IP: | IP67 |
| پیکسل: | 30 میلی متر |
P143 SMD3535 RGB LED Mesh Screen ضد آب IP67 DC12V صفحه نمایش پیکسل های بیرونی برای تبلیغات مترو
| بسته بندی کردن: | کارتون یا چوبی |
|---|---|
| روشنایی: | 1500 سی دی در متر مربع |
| نوع محصول: | نمایش تبلیغات در فضای باز |
SPI RGB Led Flexible Perment Point Light Mesh Screen دیوار تبلیغاتی ویدئویی در فضای باز
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش مشبک LED RGB DMX صفحه نمایش پیکسل LED فضای باز P31 دیوار ویدئویی صفحه تبلیغاتی
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش مشبک LED در فضای باز IP67 P46 پرده LED انعطاف پذیر برای روشنایی نمای رسانه
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش مش LED شفاف در فضای باز ضد آب IP67 P50 پرده LED انعطاف پذیر برای ساختمان
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با روشنایی بالا P125 DC12V برای پنجره فروشگاه، تلویزیون، شیشه
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| قدرت: | 48W |
12 ولت IP67 ضد آب RGB انعطاف پذیر شبکه صفحه نمایش LED نور نقطه ای شبکه تبلیغاتی برای استفاده در فضای باز
| نام: | صفحه نمایش LED MESH پیکسل |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه مشبک LED P83 DMX512 SMD3535 RGB IP67 فضای باز 12 ولت 108 وات
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 1000x1000mm |
| وزن: | 3.02 کیلوگرم |
