Wszystkie produkty
Ekran LED Mesh zewnętrzny IP67 P46 Elastyczny ekran kurtynowy LED do oświetlenia fasad medialnych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Przejrzysty ekran z siatką LED zewnętrzny wodoodporny IP67 P50 elastyczna zasłona LED do budynków
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Wysoka jasność P125 DC12V Zasłona okna sklepu Szkło telewizor LED Panelów sieci wyświetlacza Przejrzysty ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Waga: | 1,8 kg |
| Moc: | 48 W. |
12V IP67 Wodoodporny Elastyczny Ekran LED RGB Siatkowy do Reklamy Zewnętrznej
| nazwa: | Wyświetlacz LED z siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Zewnętrzny 12V 108W
| Kolor: | RGB pełny kolor |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | 1000x1000 mm |
| Waga: | 3,02kg |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display do Zewnętrznych Budynków Łatwa Instalacja
| Jasny kolor: | RGB |
|---|---|
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
| Poziom ochrony: | IP67 |
Wodoodporny ekran LED IP67, siatka LED 25mm DMX512 do reklamy
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 25 mm |
P143 Składany elastyczny wyświetlacz reklamowy przezroczysta zasłona LED Wysoka jasność
| Nazwa: | przezroczysta zasłona LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Składany ekran LED z siatki, miękki ekran LED z pikselami P83 do wynajmu na scenę, materiał miedziany
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Czas na całe życie: | 30 000 godz |
| Praca: | Serwis przedni i tylny |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Ekran elastyczny LED na zewnątrz
| Nazwa: | Ściana wideo z siatki LED |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
| Kolor: | RGB |
