Όλα τα Προϊόντα
Υψηλή φωτεινότητα P125 DC12V Κεραμίδας Παράθυρο καταστήματος Γυαλί τηλεόραση LED Πίνακες Led Διάφραξη Διάφραστη οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Εξουσία: | 48W |
12V IP67 Αδιάβροχη RGB Ευέλικτη Διάφραξη Διάφρασης LED Point Light Διαφημιστικό Δίκτυο για εξωτερική χρήση
| όνομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Εξωτερικό 12V 108W
| Χρώμα: | RGB Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 1000x1000mm |
| Βάρος: | 3.02kg |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display για εξωτερικά κτήρια Εύκολη εγκατάσταση
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
Αδιάβροχη οθόνη LED Mesh IP67 25mm DMX512 LED Grid Display για διαφήμιση
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 25 χιλιοστών |
P143 Πτυσσόμενη Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη LED Κουρτίνας Διαφήμισης Υψηλής Φωτεινότητας
| Ονομασία: | διαφανές led κουρτίνα |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικός/υπαίθριος |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Διάφραση LED πλέγματος με αναδιπλούμενο πλέγμα με μαλακό πίκσελ πλέγματος LED P83 Για σκηνή ενοικίαση χαλκού υλικό
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρόνος ζωής: | 30,000h |
| Υπηρεσία: | Μπροστινό και πίσω μέρος υπηρεσία |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Εξωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | RGB |
