Tüm ürünler
Kapalı P3.9 1000*500mm Enerji Tasarruflu 4000-4500cd Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulum Şeffaf LED Ekran Duvarı
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
| Piksel: | 3,9 mm |
P20 Özel LED Drone Dışarıda Ultra Işık HD Şeffaf Ekran IP68 DC12V Gökyüzü Ekranı Etkinlikler Konserler Düğün
| Uyumluluk: | Çoğu Drone için Evrensel |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Çizilmeye ve Darbeye Dayanıklı |
| Garanti: | 12 Ay Sınırlı Garanti |
P4 Pencere Kapalı Cam Şeffaf LED Film Ekranı Şeffaf Paneller Led Çizgi Ağı Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P25 LED Sihirli Halı Ekranı Özel Açık Hava Faaliyeti Taşınabilir Reklam Drone LED Uçan Ekran
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
P25 Uçan LED Ekran Uçan Mesh LED Ekran Drone Led Yumuşak Ekran Reklam Drones Drone ile Uçan Drone ile Göster
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P20 Dışarıdaki Drone Uçuş Etkinliği Reklamı Işık Ekranı Yer Asılı Uçuş
| Malzeme: | bilgisayar |
|---|---|
| Uyumluluk: | Çoğu Drone Modeli için Evrensel |
| Kurulum: | Kolay Klipsli Tasarım |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
7500cd/m² Parlaklık Drone LED Ekran IP65 Su Geçirmez 100000 Saat Ömür Festival ve Stadyumlar İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
Drone Sihirli Halı Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran Dış Reklam için Şarj edilebilir LED Film Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Uçan Halı Ekranı P25 Dış Evrenler ve Reklamlar için Drone Montajlı Ultra Işıklı Mesh Fly LED Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
