Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led crystal film screen ] dopasowanie 20 produkty.
Ekran Led Film Przejrzysty Ekran Led Elastyczny Ekran Kryształowy Ekran W Centrum Handlowym Okna Szkło Led Reklama
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
P6 Wysoka przejrzystość Wysoka jasność Niska moc Ekran filmowy LED w pomieszczeniach wnętrza
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
Przezroczysty wyświetlacz HD Crystal Clear na module szklanym, wyświetlacz 3D LED, szklany ekran reklamowy
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
Widoczny przez P3.9 LED Film z przejrzystą siatką idealny do reklamy w oknach biurowych w centrum handlowym
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Ultra-cienka folia LED przezroczystego ekranu P20 Crystal Display na komercyjnym szkle okiennym
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Ultra Cienkie Przyczepione Szklane Okno LED Display, Zewnętrzna Elastyczna Folia LED
| Nazwa: | wyświetlacz LED ze szklanego okna |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display z łatwą instalacją do okna sklepu
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

