Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led crystal film screen ] Eşleşme 20 Ürünler.
LED Film Şeffaf LED Ekran Elastiki Kristal Ekran Alışveriş Merkezinde Pencere Cam Led Reklam
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
P6 Yüksek Şeffaflık Yüksek Parlaklık Düşük Güçlü İç Mekan LED Film Ekran Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |
Cam Modül Ekranında HD Şeffaf Kristal Netliğinde Ekran 3D LED Cam Reklam Ekranı
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Ultra ince LED Şeffaf Ekran Filmi P20 Ticari Pencere Camında Kristal Ekran
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Ultra ince yapışkan cam pencere LED ekranı, dış mekan esnek LED filmi
| İsim: | cam pencerenin LED ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P5 2500cd Mağaza Vitrini İçin Kolay Soyulup Yapıştırılabilen Dijital Reklam Ekranı İç Mekan LED Film Ekran
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

