همه محصولات
صفحه نمایش شبکه ای LED با وضوح بالا P2.6 4000-4500cd 500*1000mm تمام رنگی پنجره ای تبلیغاتی شفاف صفحه نمایش LED شبکه ای شفاف
| نوع صفحه نمایش: | صفحه مشبک |
|---|---|
| جنس کابینت: | الومینیوم |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
روشنایی بالا P2.6 4000-4500cd دید از طریق تمام رنگی RGB مشبک مشبک بزرگ داخلی صفحه نمایش پانل LED شیشه ای شفاف
| نوع LED: | SMD |
|---|---|
| نوع تهیه کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
High Brightness P2.6 1000*1000mm Grille Display Screens DIP Indoor High Brightness Colorful Advertising LED Board
| نوع صفحه نمایش: | صفحه مشبک |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| استفاده: | سرپوشیده |
SMD2020 60٪ شفافیت روشنایی صفحه نمایش دی ال دی برای تبلیغات مرکز خرید
| درجه IP: | IP40 |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 160 درجه |
| دمای ذخیره سازی: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P3.9 صفحه نمایش مشبک LED شفاف با روشنایی بالا 1000*1000 میلیمتر برای پنجره فروشگاه و تابلوهای دیجیتال مراکز خرید
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
4000-4500cd صفحه نمایش شفاف LED داخلی سفارشی P3.9 500 * 1000mm برای مراکز خرید طراحی شبکه کامل رنگ
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
پرده تبلیغاتی P3.9 صفحه نمایش شبکه LED 500 * 1000mm نرم انعطاف پذیر شفاف پنجره صفحه نمایش LED
| اندازه: | 500*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| ولتاژ: | 5 ولت |
P3.9 1000*500mm صفحه نمایش یخی LED دیوار ویدئویی مشبک LED پنجره فروشگاه تبلیغات مشبک پرده شیشه ای صفحه نمایش شفاف در فضای باز
| مقیاس خاکستری: | 16 بیتی |
|---|---|
| رنگ ابری: | RGB |
| زندگی: | 30000 ساعت |
P3.9 LED Grille Display Screens 1000*1000mm DIP Outdoor Waterproof High Brightness Colorful Advertising LED Board
| دمای عملیاتی: | -20 ° C ~+60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| روش نصب: | دیواری / سقفی / آویز |
| روشنایی: | 4000-4500CD/M² |
1000*1000mm Customizable P3.9 1800-2000cd Size Addressable RGB Smart LED Pebble/Seed Pixel Matrix Flexible IP67 Pixels Outdoor LED Pixel Grid Screen Light
| زاویه پرتو: | 160 درجه |
|---|---|
| زندگی: | 30،000 ساعت |
| قسمت: | صفحه مشبک LED |
