Όλα τα Προϊόντα
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE ROHS EPR LVD EMC |
| Αριθμό μοντέλου | XH-JHP-P8 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1τμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τετραγωνικά το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Μάρκα | Θαύμα φασόλι | Όνομα προϊόντος | XH-JHP-P8 |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 65°C | βάρος | 4Kg/m² |
| Αξιολόγηση IP | IP67 | Συσκευή LED | 1314RGB |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°~65° | Τάση εργασίας | 5V |
| Κλίμακα του γκρι | 16 bit | Μέση Ισχύς | 300W/m² |
Περιγραφή προϊόντων
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
Προδιαγραφές
| Όνομα μοντέλου | XH-JHP-P8 |
| Μέγεθος | 240*960 χιλιοστά. |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Χρώμα | RGB |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 65°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 65°C |
| Ζωή | 100000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62500Dot/m2 |
| Διαπερατότητα | 90% |
| Χρώμα γκρι | 16bit |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
Πλεονεκτήματα της εταιρείας
- Πάνω από 18 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρό MOQ για σταδιακή ανάπτυξη των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για θέματα πελατών
Υπηρεσίες μας
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Πρακτική επικοινωνία στα αγγλικά για όλες τις ερωτήσεις
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής μοναδικών σχεδίων
- Προστασία των περιοχών πώλησης, των υποδειγμάτων και των ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου εγγύηση
- Πλήρης υπηρεσία μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκατάστασης και υποστήριξης λογισμικού
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας σχεδιασμού και παραγωγής προϊόντων LED παγκοσμίως.Προσφέρουμε προσαρμοσμένες λύσεις με δωρεάν υπηρεσίες σχεδιασμού και διατηρούμε το δικό μας εργοστάσιο με αφιερωμένη ομάδα Ε&Α για να καλύψουμε τις διαφορετικές ανάγκες των πελατών..
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
3 χρόνια
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Παραγγελίες δειγμάτων: άμεση αποστολή μετά την πληρωμή. Ενιαίες παραγγελίες: εντός 7 εργάσιμων ημερών. Παραγγελίες OEM και ODM: εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Προσφέρετε υπηρεσία μετά την πώληση;
Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα
