All Products
Hot Product P50 Ultralight Programmable IP67 RGB LED Mesh Screen for Compatible with Drones
| Displaytype: | LED |
|---|---|
| Packageincludes: | 1 X Drone Screen, Mounting Accessories |
| Reusability: | Reusable And Washable |
LED Flying Magic Carpet Screen Drone Soft Screen P20 5V Led Video Curtain Flag Curtain Advertising Video Display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P25 Pixel Pitch Wind-permeable Highly Transparent IP67 Waterproof and Dustproof Drone Flying LED Screen for Outdoor Advertising
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
|---|---|
| Packageincludes: | 1 X Drone Screen, Mounting Accessories |
| Beam Angle: | 160 Degree |
P15 Factory Direct Flying Screen Outdoor LED Film Screen for Drone Show Scenic Performances & Advertising Video Display Screen
| Display Technology: | RGB LED |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Maintenance: | Easy To Clean |
DC12V RGB Customized Drone Flying LED Screen Portable Drone Soft Screen for Outdoor Advertising
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Contrast Ratio: | 3000:1 |
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen for Drone Flying Event Advertisement
| Bit: | 16 Bit |
|---|---|
| Module Device: | WE2121RGB-IC |
| Screen Type: | Transparent LED Display |
P15 Lightweight Programmable IP67 Waterproof LED Mesh Display for Drone Mounted Mall Ads
| Average Power: | 600W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 15mm |
P25 IP67 High Brightness 2500cd LED Mesh Display for Drone Mounted Mall Ads
| Average Power: | 250W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | Ws2811 |
| Pixels: | 25mm |
7500cd/sqm Brightness Drone LED Display IP65 Waterproof 100000-hour Lifespan For Festivals Stadiums
| Screen Dimension: | Customized,Custom Made,5m X 3m, |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor,Semi-outdoor |
P25 Flexible 3D Sky Display App Control IP68 Outdoor Waterproof Lightweight Led Drone Screen Light Show Projects Festivals Stadium Performances
| Dimensions: | Custom |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Weight: | 1kg |
