All Products
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Brand Name | miracle beam |
| Certification | CE and Rohs |
| Model Number | XH-HSP20 |
| Minimum Order Quantity | 1 piece |
| Price | negotiated |
| Packaging Details | catoon or wooden case according the different size calculation. |
| Delivery Time | 5days |
| Payment Terms | D/P,T/T,Western Union,paypal |
| Supply Ability | 100set for one month |
Product Details
| Transparency | 78% | Package | Roll |
|---|---|---|---|
| Displaytype | Advertising | Viewing Angle | 160degrees |
| Voltage | 110-240V | Projection Type | Front And Rear Projection |
| Brightness | 5000 Cd/m² | Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Highlight | Holographic LED advertising display,Transparent LED display for retail,High brightness 3D film screen |
||
Product Description
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Transparent Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
LED transparent holographic screen P20 Technical Specifications
| Model | XH-P20 |
| Pixel Pitch | P20(20mm) |
| LED Devices | SMD2222RGB-IC |
| Size | 250 × 1000mm |
| Average Power | 200W/m² |
| Place of Origin | Guangdong, China |
LED transparent holographic screen Customer Services
- 24-hour response time
- Fluent English support
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities
- Sales area protection
- Lifelong warranty
- Fast delivery options
LED transparent holographic screen Trade Details
| Payment Methods | T/T, Western Union |
| Port | Shenzhen |
| Delivery Time | 3-5 days for stock items, 7-15 days for custom orders |
| Shipping Methods | Air, Sea, Express |
LED transparent holographic screen picture sharing
![]()
![]()
![]()
Recommended Products
