Wszystkie produkty
P3.9 Pikselowy rozmiar wysokiej przenośności światła IP65 wodoodporny ekran LED do wyświetlania wizualnego w pomieszczeniach
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Miracle Bean |
| Orzecznictwo | CE FCC ROHS |
| Numer modelu | ekran z kratką LED p3.9 |
| Minimalne zamówienie | 1 mkw |
| Cena | negotiate |
| Szczegóły pakowania | karton lub drewno |
| Czas dostawy | 5-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 10 000 m2 miesięcznie |
Szczegóły Produktu
| Rozstaw pikseli | 3,9 mm | Napięcie robocze | DC12V |
|---|---|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C | Kąt widzenia | 120° |
| Długość życia | 30000H | Poziom ochrony | IP65 |
| Podkreślić | P3.9 LED grille screen,IP65 waterproof LED display,wysoki światło transmisji wizualnego wyświetlacza |
||
opis produktu
P3.9 Wysokiej przenośności światła RGB LED Grille Screen Indoor Visual Display For Merchandise Ads And World Cup Ceremony
Przegląd produktu
Wysokiej przejrzystości P3.9 wnętrze RGB LED grille ekran realizuje niezakłóconego oglądania podczas prezentowania bogate kolorowe obrazy.Rendering uroczystości otwarcia Pucharu Świata i wystawa w dużej skali w pomieszczeniach, opłacalne i praktyczne.
Specyfikacje techniczne ekranu sieci LED
| Nazwa modelu |
Ekran led grille P3.9 |
| Wielkość | 30,9 mm |
| Napięcie robocze | prąd stały 12V |
| Kolor | RGB |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Włókno | Wodoszczelny |
| Gwarancja | 1 lat |
| Ochrona | IP65 |
| Kąt widzenia | 120° |
| Materiał nadwozia | PC |
| Długość życia | 30000h |
| OEM/ODM | Witamy. |
Przedsiębiorstwo Zalety ekranu LED
- Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w tej branży.Od ponad trzech lat nawiązujemy stabilną współpracę z ponad 100 klientami zagranicznymi.Niewielka ilość zamówienia jest akceptowalna, aby wspierać ekspansję biznesu.Oferujemy trzyletnią gwarancję jakości i szybką wymianę wadliwych towarów.Nasz zespół obsługi klienta może rozwiązać wszystkie problemy skutecznie.
Nasze usługi w zakresie ekranu LED
- Zajmujemy się tą dziedziną od ponad dwóch dekad.Ponad sto zagranicznych nabywców utrzymywało z nami długoterminowe partnerstwo od lat.Elastyczna polityka niskiego MOQ pomaga Ci rozwijać swój rynek krok po kroku.Zapewnia się 3-letnią gwarancję po sprzedaży oraz szybką wymianę uszkodzonych produktów.Profesjonalne i natychmiastowe wsparcie jest dostępne, aby rozwiązać twoje problemy bezpośrednio.
Często zadawane pytania dotyczące ekranu sieci LED
Czy można wydrukować moje logo na produkcie oświetlenia LED?
Proszę poinformować nas formalnie przed produkcją i potwierdzić projekt na podstawie naszej próbki.
Mogę prosić o próbkę światła LED?
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienia na próbki do testowania i sprawdzania jakości.
Czy macie jakieś limity MOQ dla zamówienia światła LED?
Niski MOQ, 1 sztukę do kontroli próbki jest dostępna.
A co z czasem przeprowadzenia?
Próbka potrzebuje 1-3 dni, czas masowej produkcji potrzebuje 1-2 tygodnie.
Jak wykonać zamówienie na światło LED?
- Po pierwsze daj nam znać swoje wymagania lub aplikację
- Po drugie, cytujemy według Twoich wymagań lub naszych sugestii.
- Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt do formalnego zamówienia.
- Po czwarte zorganizujemy produkcję.
Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zazwyczaj przywóz trwa 3-7 dni. Wysyłka lotnicza i morska również opcjonalna.
Produkt Obrazy ekranu sieci LED
![]()
![]()
![]()
Polecane produkty
