Wszystkie produkty
15mm PC IP67 wodoodporny dron latający ekran LED Światowy Puchar Otwarcia Ceremonia powietrzna wiszący ekran LED dla wielkiej atmosfery rytualnej
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Miracle Bean |
| Orzecznictwo | CE FCC ROHS |
| Numer modelu | Ekran latającego drona s.15 |
| Minimalne zamówienie | 1 mkw |
| Cena | negotiate |
| Szczegóły pakowania | karton lub drewno |
| Czas dostawy | 5-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 10 000 m2 miesięcznie |
Szczegóły Produktu
| Waga | Lekki, ok. 5-15 kg na panel | Specyfikacja | Ściana wideo |
|---|---|---|---|
| Instalacja | Łatwa konstrukcja z klipsem | Metoda instalacji | Mocowanie zatrzaskowe/śrubowe |
| Rozmiar | 1*2m | Zabarwienie | RGB |
| typ | Ekran ochronny | Temperatura barwowa | RGB |
| Podkreślić | 15 mm wodoodporny ekran LED drona,Ekran LED w trakcie lotu drona IP67,ekran LED z powietrza do uroczystości |
||
opis produktu
15mm PC IP67 wodoodporny dron latający ekran LED Światowy Puchar Otwarcia Ceremonia powietrzna wiszący ekran LED dla wielkiej atmosfery rytualnej
Przegląd produktu
Wytrzymały 15mm wielkości obudowa PC LED latający wyświetlacz z IP67 wodoodporny rating, nisko napięcie bezpieczne w użyciu. Doskonale dopasowany do dronów do zastosowania zawieszenia powietrznego. Idealny do pokazów zewnętrznych światła,przedstawienia sceniczne i dekoracja sceny, tworzy oszałamiającą atmosferę artystyczną, stabilny efekt świetlny, łatwą instalację dla układu wizualnego wydarzenia.
Specyfikacje techniczne ekranu lotniczego drona
| Nazwa modelu | P15 |
| Wielkość | 15 mm |
| Napięcie robocze | prąd stały 12V |
| Kolor | RGB |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Włókno | Wodoszczelny |
| Gwarancja | 1 lat |
| Ochrona | IP67 |
| Kąt widzenia | 120° |
| Materiał nadwozia | PC |
| Długość życia | 30000h |
| OEM/ODM | Witamy. |
Przedsiębiorstwa Zalety latających dronów
- Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży.
- Współpraca z ponad 100 klientami zagranicznymi od ponad 3 lat.
- Niskie MOQ wspierane, aby pomóc Ci rozwijać firmę.
- 3 lata gwarancji z szybką wymianą wadliwych elementów.
- Efektywna obsługa klienta z bezpośrednią obsługą rozwiązywania problemów.
Nasze usługi z drona latający ekran
-
Oferujemy 24-godzinną konsultację online z płynną komunikacją w języku angielskim, aby rozwiązać wszystkie pytania w odpowiednim czasie.Wspieramy elastyczną personalizację OEM i ODM według Twoich rzeczywistych wymagań.Z zadowoleniem przyjmujemy ogólną produkcję i wyłączny projekt autoryzowanej dystrybucji współpracy.Twoje korzyści rynkowe, projekty produktów i prywatność biznesowa są w pełni dobrze chronione.Zapewniamy stałą obsługę posprzedażną i szybką dostawę: próbki gotowe w ciągu 7 dni roboczych, dostosowane zamówienia masowe gotowe w ciągu 15 dni roboczych.
Często zadawane pytania dotyczące latającego ekranu drona
Czy można wydrukować moje logo na produkcie oświetlenia LED?
Proszę poinformować nas formalnie przed produkcją i potwierdzić projekt na podstawie naszej próbki.
Mogę prosić o próbkę światła LED?
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienia na próbki do testowania i sprawdzania jakości.
Czy macie jakieś limity MOQ dla zamówienia światła LED?
Niski MOQ, 1 sztukę do kontroli próbki jest dostępna.
A co z czasem przeprowadzenia?
Próbka potrzebuje 1-3 dni, czas masowej produkcji potrzebuje 1-2 tygodnie.
Jak wykonać zamówienie na światło LED?
- Po pierwsze daj nam znać swoje wymagania lub aplikację
- Po drugie, cytujemy według Twoich wymagań lub naszych sugestii.
- Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt do formalnego zamówienia.
- Po czwarte zorganizujemy produkcję.
Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zazwyczaj przywóz trwa 3-7 dni. Wysyłka lotnicza i morska również opcjonalna.
Produkt Obrazy latającego ekranu drona
![]()
![]()
![]()
Polecane produkty
