Όλα τα Προϊόντα
Οθόνη LED Drone P30 Προσαρμοσμένη Διαφανής Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Mesh IP68 Εξωτερική Διαφήμιση Εκθέσεις Αθλητικές Εκδηλώσεις Νυχτερινά Shows
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
P25 LED Drone Οθόνη Πτήσης Διαφανής Επαναφορτιζόμενη Οθόνη Φιλμ για Συναυλίες & Φεστιβάλ Υψηλής Επίδρασης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P15 P20 P25 Εξαιρετικά Διαφανής Πλέγμα LED Οθόνη LED για Επίδειξη Drone
| Ονομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
Ευέλικτη σημαία P25 Banner Εξωτερικού χώρου Εξαιρετικά διαφανής διαφήμιση Drone Show LED Μαγικό χαλί Mesh Οθόνη LED Flying LED
| Λάμψη: | Ρυθμιζόμενο, έως 5000 nits |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| Τροφοδοτικό: | επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λίθιου |
P20 Drone Show Νέο Led Mesh Hologram Sky Film Screen Οθόνη Ανελκυστήρα Αδιάβροχη Διαφήμιση με Cloud-Based CMS
| Κομμάτι: | 16 bit |
|---|---|
| Σχήμα οθόνης: | Ελαστικός/προσαρμόσιμος |
| Ψήφισμα: | Προσαρμόσιμο ανά μοντέλο |
Δυναμικός Ουρανός Καμβάς P20 Προγραμματιζόμενος Στόλος LED Drone για Εκδηλώσεις Μεγάλης Κλίμακας
| Μέση ισχύος: | 450 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
Οθόνη drone LED, εξωτερική οθόνη LED, αδιάβροχη οθόνη LED, οθόνη 3D light show
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, Προσαρμοσμένο, 5m x 3m, |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |
Διαφορετική εφαρμογή Εικονική οθόνη οθόνης P15 LED Drone Διαφανής λεπτή ελαφριά οθόνη πλέγματος IP68 Εξωτερική διαφήμιση Έκθεση Αθλητικές εκδηλώσεις Νυχτερινές εκπομπές
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
P20 Προγραμματιζόμενα LED Mesh Drones για Εκδηλώσεις Μεγάλων Διαστάσεων και Διαφήμιση στον Ουρανό
| Μέση ισχύος: | 450 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
P15 Φαρμακευτική απευθείας εικόνα πτήσης εξωτερική οθόνη ταινίας LED για Drone Show σκηνικές παραστάσεις & διαφημιστική οθόνη οθόνης βίντεο
| Μέγεθος οθόνης: | Μεταβλητή (προσαρμόσιμη ανά διαμόρφωση drone) |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης: | 3000: 1 |
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
