Όλα τα Προϊόντα
P3.91 Πιξέλων Φlexible LED Film Display IP45 Αδιάβροχη 12V τροφοδοσία Ηλεκτρική τροφοδοσία Ολογραφική διαφανής οθόνη για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
Λεπτομέρειες
| Χρήση | Διαφήμιση, Διακόσμηση, Εσωτερικοί χώροι | Τάση λειτουργίας | DC 12V |
|---|---|---|---|
| Πηγή ισχύος | Πηγή ισχύος | Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
| Εμφάνιση περιεχομένου | Κινούμενα σχέδια, γραφικά, κείμενο, βίντεο | Λειτουργία εμφάνισης | Αναβοσβήνει, Κύλιση, Στατική |
| Σχήμα | Περικοπή στη μορφή | Μέθοδος Ελέγχου | Έλεγχος εφαρμογών, Έλεγχος υπολογιστή |
| Έλεγχος εφαρμογών, Έλεγχος υπολογιστή | 2.4G/3G/4G/5G | 2.4G/3G/4G/5G | PAL/NTSC, HDTV/SDTV |
| Πηγή φωτός | οθόνη οθόνης LED |
Περιγραφή προϊόντων
P3.91 Ευέλικτη οθόνη φιλμ LED IP45 12V Αυτοκόλλητη ολογραφική διαφανής οθόνη για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
Περιγραφή προϊόντος
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | XH-P3.91 |
| Σύνθεση εικονοστοιχείων | 1 καθαρό κόκκινο LED, 1 καθαρό πράσινο LED, 1 καθαρό μπλε LED |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED | SMD2222 Ενσωματωμένο LED |
| IC προγράμματος οδήγησης | Προσαρμοσμένο IC χαμηλής κατανάλωσης |
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέση: 300W, Μέγιστη: 1200W |
| Βάρος πίνακα | 3,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Siqi, Yuanchi |
| Συνδέσεις | Υλικό χαλκού |
| Σύρματα & Καλώδια | Εθνικά τυπικά καλώδια πολλαπλών πυρήνων (Πιστοποιημένα) |
| πλακέτα PCB | Υλικό Διεθνούς Βαθμού Α |
| Διαφάνεια πίνακα | >85% |
| Επίπεδο Προστασίας | IP45 |
| Ομαλότητα | Διάκενο μεταξύ των μονάδων < 0,1 mm |
| Νεκρά εικονοστοιχεία | Λιγότερο από 0,01% (Κατά τη συνεχή χρήση) |
| Χρόνος Συνεχούς Λειτουργίας | Περισσότερες από 72 ώρες |
| Φωτεινότητα οθόνης | Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: 3000cd |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 140°, Κάθετη 140° |
| Κλίμακα του Γκρι | 8192 Επίπεδα |
| Θερμοκρασία χρώματος λευκού πεδίου | 5500K-9300K |
| Λειτουργία εμφάνισης | 32-bit True Color, 1024X768 |
Τα Πλεονεκτήματά μας
- 20+ Χρόνια Εμπειρογνωμοσύνης- Εξειδικεύεται σε λύσεις φωτισμού LED pixel με εύκολο έλεγχο και ευέλικτη εγκατάσταση για παγκόσμιους πελάτες.
- Αξιόπιστη εγγύηση- Εγγύηση 1 έτους σε όλα τα προϊόντα για ησυχία.
- 24/7 Responsive Support- Γρήγορες απαντήσεις στα ερωτήματά σας ανά πάσα στιγμή.
- Παγκόσμια Απήχηση- Το δίκτυο πωλήσεων καλύπτει την Κίνα, τη Νοτιοανατολική Ασία και εξαγωγές σε περισσότερες από 80 χώρες, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ, του Καναδά, της Βραζιλίας, της Γερμανίας, της Κορέας και της Ιαπωνίας.
- Χαμηλό MOQ- Ευέλικτες ελάχιστες ποσότητες παραγγελιών για να υποστηρίξετε την ανάπτυξη της επιχείρησής σας βήμα προς βήμα.
Οι υπηρεσίες μας
- Απάντησε σε 24 ώρες
- Απαντήστε σε όλες τις ερωτήσεις σας σε άπταιστα αγγλικά
- OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτοι
- Διανομή που προσφέρεται για το μοναδικό σας σχέδιο και ορισμένα τρέχοντα μοντέλα μας
- Προστασία του χώρου πωλήσεών σας, ιδέες σχεδίασης και όλων των προσωπικών σας πληροφοριών
- Παρέχετε ισόβια εγγύηση
- Αφού αγοράσετε αυτό το προϊόν, θα σας παρέχουμε προσεκτική εξυπηρέτηση μετά την πώληση. Οι μηχανικοί μας θα καθοδηγήσουν προσεκτικά την εγκατάσταση και τη χρήση για εσάς, συμπεριλαμβανομένης της σύνδεσης του ελεγκτή και του φωτός, καθώς και του λογισμικού ελέγχου.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Γιατί μας επιλέγετε;
Α: Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας σχεδιασμού και παραγωγής προϊόντων LED για πελάτες σε όλο τον κόσμο. Προσφέρουμε ειδικά κατασκευασμένα προϊόντα LED με δωρεάν σχεδιασμό και έχουμε το δικό μας εργοστάσιο καθώς και μια ομάδα έρευνας και σχεδιασμού, η οποία μπορεί να καλύψει τις διαφορετικές ανάγκες των πελατών μας.
Ε: Πόσο καιρό είναι η περίοδος εγγύησης;
Α: 1 έτος
Ε: Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελίες δειγμάτων, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα αμέσως μόλις λάβουμε την πληρωμή. Για μεγάλες παραγγελίες, συνήθως ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 10 εργάσιμων ημερών. Παραγγελίες OEM και ODM, εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Ε: Πώς ελέγχετε τα προϊόντα σας;
Α: Έχουμε επαγγελματική ομάδα QC για να εξασφαλίσουμε τον ποιοτικό έλεγχο σε κάθε στάδιο της παραγωγικής διαδικασίας.
Ε: Τι πιστοποιητικά έχει το εργοστάσιό σας;
Α: CE, ROHS, ISO9001, BV
Ε: Προσφέρετε εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Α: Ναι, εάν αντιμετωπίζετε προβλήματα ποιότητας, μπορούμε πάντα να παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για εσάς.
Εμφάνιση προϊόντων
Εταιρικό Προφίλ
Συνιστώμενα προϊόντα
