Όλα τα Προϊόντα
Πολιτιστικός Τουρισμός Νυχτερινή προβολή LED Διχτυωτή Οθόνη 50mm Υψηλή Διαφανής IP67 Εξωτερικό Κτίριο Μεγάλη οθόνη
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE EMC ROSH |
| Αριθμό μοντέλου | XH-CXG2001S-P50 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1τμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τ.μ. το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο | Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|---|---|
| Προϊόν | Ρ50 | Τετράμετρο βάρους | 3,4 κιλά |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000-3500 cd | Χρώμα LED | RGB |
| Μέση Ισχύς | 120W | Εφαρμογή | Εξωτερική διαφήμιση, σκηνικές εκδηλώσεις, πρόσοψη κτιρίου |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα | Γωνία δέσμης | 160 ° |
| Επίπεδο Γκρι | 16 bit | ||
| Επισημαίνω | Οθόνη LED πολιτιστικού τουρισμού,Οθόνη πλέγματος LED εξωτερικού χώρου IP67,Υψηλής διαφάνειας οθόνη LED 50 mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πολιτισμικός Τουρισμός Νυχτερινή θέα LED Mesh Screen 50mm Υψηλή διαφανής IP67 Εξωτερικό κτίριο Μεγάλη οθόνη
Τεχνικές προδιαγραφές οθόνης με LED δίχτυ G2001
| Όνομα μοντέλου | XH-CXG2001S-P50 |
| Μέγεθος | 5050 mm |
| Δραστηριακή τάση | DC12V |
| Χρώμα | RGB |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Εποχή ζωής | 30000 ώρες |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
Εταιρικά πλεονεκτήματα της οθόνης G2001
- Παρακαλείστε να μας ενημερώσετε για τις απαιτήσεις ή τις λεπτομέρειες της αίτησης.
- Θα σας προσφέρουμε μια προσφορά προσαρμοσμένη στις προδιαγραφές σας.
- Η επιβεβαίωση δείγματος και η προκαταβολή θα εξασφαλίσουν την επίσημη παραγγελία σας.
- Η παραγωγή θα προγραμματιστεί αμέσως μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Υπηρεσίες μας του G2001 LED ματιού οθόνη
- 24ωρη γρήγορη απάντηση + άπταιστη αγγλική επικοινωνία για κάθε ερώτηση πελάτη.Προσαρμοσμένη υπηρεσία OEM & ODM για να ταιριάζει με τις ειδικές ανάγκες του έργου σας.Συνεργασία διανομέα διαθέσιμη για τυποποιημένα μοντέλα και αποκλειστικά προσαρμοσμένα σχέδια.Πλήρης προστασία στις περιοχές πωλήσεων, ιδέες σχεδιασμού και ιδιωτικές επιχειρηματικές πληροφορίες.Ζωντανή εγγύηση και ταχεία παράδοση: 7 ημέρες για δείγματα/κλασικές παραγγελίες, 15 ημέρες για OEM/ODM.
Συχνές ερωτήσεις για την οθόνη πλέγματος LED G2001
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για το φως LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να ελέγξουμε την ποιότητα.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλή MOQ, 1 κομμάτι για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
1Πρώτα πείτε μας τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
2Δεύτερον, σας προσφέρουμε προσφορές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
3Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
4Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
2Δεύτερον, σας προσφέρουμε προσφορές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
3Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
4Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες για να φτάσει.
Φωτογραφία προϊόντος της οθόνης με LED G2001
![]()
![]()
![]()
Συνιστώμενα προϊόντα
