Alle producten
Flexibel 10 mm holografisch LED-scherm transparant helder display met een jaar garantie voor winkelruimte productreclame
Productdetails
| Levensduur | 30000H | Weergavetype | Geleid |
|---|---|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm * 250 mm | Invoerpoort | USB, VGA, HDMI |
| Functies | Het holografische beeld van uitstekende kwaliteit | Protable | Ja |
| Kastmateriaal | Spuitgieten van aluminium | Schermhoogte | Tot 10 meter |
Productomschrijving
Flexibel 10 mm holografisch LED-scherm transparant helder display met een jaar garantie voor winkelruimte productreclame
Productoverzicht van holografisch led-scherm
Hoogwaardig 10mm flexibel holografisch LED-scherm heeft een zachte textuur en een onbelemmerd zicht, realiseert een helder beeld, gemakkelijk te installeren, wordt geleverd met 1 jaar garantie,perfect voor winkelcentrum en winkelvenster productpromotie.
Technische specificaties van holografisch led-scherm
| Modelnaam | holografisch led-scherm XH-10 |
| Grootte | 10 mm |
| Werkspanning | dc 12v |
| Kleur | RGB |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Draadstaaf | Waterdicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Bescherming | IP65 |
| Zienhoek | 120° |
| Materiaal van het lichaam | PC's |
| Levensduur | 30000 uur |
| OEM/ODM | Welkom. |
Bedrijfsvoordelen van holografisch led-scherm
- We zijn al meer dan 20 jaar actief in de LED-verlichting en werken langdurig met meer dan 100 buitenlandse klanten.Bieden 3 jaar garantie met snelle vervanging, en zijn altijd hier om uw problemen snel op te lossen.
Onze diensten van holografisch led-scherm
- We bieden 24 uur per dag antwoord en vlot Engels klantenservice.We bieden professionele OEM & ODM oplossingen om aan al uw aangepaste eisen te voldoen.We verwelkomen wereldwijde distributeurs voor standaard producten en exclusieve op maat gemaakte items.Uw verkoopgebied, ontwerpideeën en zakelijke privacy zijn volledig beschermd.Wij leveren levenslange after-sales ondersteuning met snelle verzending: monsters en reguliere bestellingen binnen 7 werkdagen, OEM&ODM bestellingen binnen 15 werkdagen afgerond.
Vaak gestelde vragen over holografisch led-scherm
Is het goed om mijn logo af te drukken op het LED-lichtproduct?
Ja, informeer ons formeel voor de productie en bevestig het ontwerp eerst op basis van ons monster.
Kan ik een voorbeeld bestellen voor LED-licht?
Ja, we verwelkomen monsterorders om de kwaliteit te testen en te controleren.
Heeft u een MOQ limiet voor LED-licht bestelling?
Laag MOQ, 1 stuk voor monstercontrole is beschikbaar.
Hoe zit het met de doorlooptijd?
Voor een monster is 1-3 dagen nodig, voor massaproductie is 1-2 weken nodig.
Hoe gaat men met een bestelling voor LED-licht?
- Laat ons eerst weten wat uw wensen zijn of uw aanvraag.
- In de tweede plaats citeren wij volgens uw eisen of onze suggesties
- Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een borg voor de formele bestelling.
- Ten vierde regelen we de productie.
Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
We verzenden meestal per DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-7 dagen om te arriveren.
Afbeeldingen van holografisch led-scherm
![]()
![]()
![]()
Geadviseerde Producten
