High Definition 3,91 mm holografische vliegende LED-scherm commerciële advertentieweergave
| Zelfklevend | Ja | Helderheid | 65536 cd/m² |
|---|---|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C | Paneeltransparantie | >85% |
| Systeem | Musion Eyeliner-hologramsysteem | Installeren | Hangen of stapelen |
| Het schermlengte | 1-2m | Levensduur | 100.000 uur |
Hoge-definitie 3,91 mm holografische vliegende LED-scherm heeft een levendige afbeelding.duidelijk beeldscherm en sterke visuele impact voor commercieel gebruik.
| Modelnaam | XH-3.91 |
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Lichtdoorstraling | 85% |
| Kleur | RGB |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Draadstaaf | Waterdicht |
| Garantie | 1 jaar |
| Bescherming | IP67 |
| Zienhoek | 120° |
| Materiaal van het lichaam | PC's |
| Levensduur | 30000 uur |
| OEM/ODM | Welkom. |
- Snel 24 uur online antwoord
- Snel en duidelijk Engels antwoord voor elk verzoek
- Flexibel OEM, ODM en gepersonaliseerd ontwerp
- Distributeurssamenwerking voor speciale en voorraadmodellen
- 100% bescherming van uw markt, ontwerp en privégegevens
- Gratis levenslange garantie na verkoop
- Volledige installatiehandleidingen en technische ondersteuning voor draadverbinding, controllermatching en softwarebewerking
- 24 uur snel antwoord
- Vloeiende Engelse ondersteuning voor alle vragen
- Aanvaard OEM- en ODM-aanpassing
- Geautoriseerde distributie voor exclusieve en reguliere modellen
- Bescherming van uw markt, ontwerpen en vertrouwelijke informatie
- Levenslange garantie
- Volledige begeleiding na verkoop: installatie, bedrading, installatie van de controller en gebruik van de software
We hebben meer dan 20 jaar ervaring in het ontwerpen en produceren van LED-producten voor klanten over de hele wereld.en we hebben onze eigen fabriek evenals een onderzoek en ontwerpteam om te voldoen aan diverse behoeften van klanten.
1 jaar
Voor monsterorders verzenden we direct na betaling. Voor grote bestellingen is de levering binnen 7 werkdagen. OEM- en ODM-orders worden binnen 15 werkdagen geleverd.
We hebben een professioneel QC-team dat kwaliteitscontroles garandeert tijdens elke fase van het productieproces.
CE, ROHS, ISO9001, BV
Ja, als er kwaliteitsproblemen ontstaan, bieden we altijd kwalitatief hoogwaardige oplossingen.
