Όλα τα Προϊόντα
Εξωτερική IP67 Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED 12V P62.5 RGB Ευέλικτο σχέδιο Κατάλληλο για διαφήμιση και διακόσμηση σκηνής εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 256 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
Αδιάβροχη εξωτερικού χώρου IP67 εύκαμπτη οθόνη πλέγματος LED 12V P50 RGB Σχεδιασμένη για διαφημιστικές οθόνες και διακοσμήσεις σκηνών εκδηλώσεων
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 400 τμχ/τμ |
| Πτυχίο IP: | IP67 |
Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED RGB SMD3535 IP67 υψηλής φωτεινότητας για υπαίθρια διαφημιστική οθόνη βίντεο
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
IP67 Ανερόπνευση DC12V RGB LED Mesh Screen για εξωτερική διαφήμιση και πρόσοψη κτιρίων
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
IP67 Αδιάβροχη δικτυωτή οθόνη LED για παράθυρο δρόμου και προβολή εκδηλώσεων υψηλής ορατότητας για προσέλκυση επισκεψιμότητας
| Pixel Pitch: | 143 χιλιοστά |
|---|---|
| Χάντρα οδηγήσεων: | Nationstar/Kinglight |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
Φωτιστικό σημείου LED RGB IP67 143mm αδιάβροχο εξωτερικού χώρου για εκδηλώσεις Disco και Rave
| Pixel Pitch: | 143 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
125mm IP67 Εξωτερική οθόνη LED Mesh Αδιάβροχη οθόνη υψηλής αντοχής με εισαγόμενες χάντρες λάμπας μεγάλης διάρκειας ζωής
| Pixel Pitch: | 125 mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Ανοιχτό Χρώμα: | RGB |
Εξωτερική αδιάβροχη οθόνη LED πλέγματος 100mm IP67 με εισαγόμενα LED υψηλής ποιότητας Ανθεκτική οθόνη
| Pixel Pitch: | 100 χλστ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Εξωτερικού Χώρου DC 12V Εξωτερική Διαφήμιση
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | Προσαρμογή |
| βάρος: | 8 κιλά |
P125 Οθόνη LED Υψηλής Φωτεινότητας IP67 για Προσόψεις Κτιρίων, Διαφημιστικό Τοίχο Βίντεο, Πλέγμα Κουρτίνας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Τύπος εγκατάστασης: | Κρεμαστή ή σταθερή εγκατάσταση |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος: | Ac 220-240V |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 1920Hz |
