Όλα τα Προϊόντα
Ευέλικτη οθόνη LED με διαπερατότητα 92% 16bit Gray Scale και γωνία θέασης 160° για εσωτερική διαφήμιση
Λεπτομέρειες
| Χρήση | Εσωτερικός | Υλικό | Η/Υ |
|---|---|---|---|
| Όνομα προϊόντος | LED διαφανής οθόνη φιλμ | Τετράμετρο βάρους | 8 kg/m² |
| Διάρκεια ζωής | 30000 ώρες | Κλίμακα του Γκρι | 16 bit |
| Τύπος οθόνης | Διαφανής | Γωνία θέασης | 160 ° |
| Διαπερατό | 92 | Θερμοκρασία εργασίας | -20~65°C |
Περιγραφή προϊόντων
Ετικέτα γυαλιού με LED ταινία πλήρους χρώματος Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED για διαφήμιση εσωτερικών παραθύρων με γυαλί
Επισκόπηση του προϊόντος
Προηγμένη διαφανής ταινία οθόνης LED που έχει σχεδιαστεί για εσωτερικές εφαρμογές διαφήμισης με γυάλινο τοίχο και παράθυρο.η πλήρης έγχρωμη οθόνη προσφέρει υψηλή διαφάνεια ενώ παράγει ζωντανό οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Υλικό | ΕΠ |
| Χρώμα | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~65°C |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ανύψωση και εγκατάσταση |
| Γκρι επίπεδο | 16bit |
| Διαπερατότητα | 92% |
| Γωνία θέασης | 160° |
| Εργασιακή υγρασία | 10-85% RH |
| Φωτεινότητα | 2500cd |
| Κατανάλωση ενέργειας | 300W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 200V εναλλασσόμενη |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625Dot/m2 |
| Μέγεθος | 240*1000 χιλιοστά |
Βασικά χαρακτηριστικά
- Υψηλή διαφάνεια (92% διαπερατότητα) για εφαρμογές παραθύρων καταστημάτων
- Δυνατότητα πλήρους έγχρωμης οθόνης με επίπεδο γκρι 16bit
- Σύστημα διαχείρισης περιεχομένου με βάση το cloud
- Λειτουργία τηλεχειρισμού ισχύος
- Ευρεία γωνία θέασης 160°
- Ενεργειακά αποδοτική τεχνολογία LED
- Υψηλή φωτεινότητα (2500cd) για ορατότητα κατά τη διάρκεια της ημέρας
- Ελαφρύ και λεπτό φιλμ
Εφαρμογές
- Διαφήμιση λιανικών καταστημάτων
- Εμφάνιση εμπορικού κέντρου
- Εμφάνιση καλωσορίσματος
- Εκθεσιακές αίθουσες
- Συστήματα εντοπισμού
- Εμφάνιση αεροδρομίων και μετρό
- Διαφήμιση ασανσέρ
- Εστιατόρια και ξενοδοχεία
- Εκπαιδευτικές και ιατρικές εγκαταστάσεις
Πλεονεκτήματα της εταιρείας
- 22+ χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- 100+ μακροπρόθεσμοι διεθνείς πελάτες
- Μικρή MOQ διαθέσιμη για νέους εταίρους
- Εγγύηση ενός έτους για το προϊόν με άμεση αντικατάσταση
- Άμεση τεχνική υποστήριξη και επίλυση προβλημάτων
Υπηρεσία πελατών
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Εξοικονόμηση αγγλικών
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής
- Περιοχή πώλησης και προστασία Π.Ι.
- Δια βίου εγγύηση
- Γρήγορη παράδοση: 7 ημέρες για τις τυποποιημένες παραγγελίες, 15 ημέρες για τις παραγγελίες προσαρμοσμένες
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα
