P20 DC12V Zeer transparant vliegend LED Mesh LED-scherm voor Drone Show
| Merk | Wonderboon | Productnaam | XH-P20 |
|---|---|---|---|
| IP-classificatie | IP67 | Schermtype | Geleid |
| Spanning | 12V | Diameter | 20 mm |
| Omgevingstemperatuur | -20°~80° | Specificatie | Videomuur |
| Leverancierstype | ODM, OEM | Materiaal | pc |
| Markeren | DC12V-LED-maascherm voor drones,hoogs transparante vliegende LED-display,drone-show-LED-maascherm |
||
| Naam | Drone met LED-display |
| Grootte van de kast | Op maat |
| IP-classificatie | IP67 |
| Diameter | 20 mm |
| Werkspanning | DC12V |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| specificatie | Videomuur |
| Pixel Pitch | p20 |
| Toepassing | Drone |
| Controlesysteem | UCS1903 |
- Meer dan 18 jaar ervaring in de industrie
- Meer dan 100 langdurige buitenlandse klanten met meer dan 3 jaar samenwerking
- Kleine MOQ voor geleidelijke bedrijfsontwikkeling
- 3 jaar garantie met spoedige vervanging van defecte producten
- Directe probleemoplossingsbenadering voor klantproblemen
- Reactietijd 24 uur
- Vloeiend Engels communiceren voor alle vragen
- OEM & ODM-diensten beschikbaar
- Distributiemogelijkheden voor unieke ontwerpen
- Bescherming van verkoopgebieden, modellen en privé-informatie
- Levenslange garantie
- Uitgebreide service na verkoop, met inbegrip van installatiegids en softwareondersteuning
We hebben meer dan 20 jaar ervaring in het ontwerpen en produceren van LED-producten wereldwijd.We bieden oplossingen op maat met gratis ontwerpdiensten en onderhouden onze eigen fabriek met een toegewijd R & D-team om te voldoen aan diverse behoeften van klanten..
3 jaar
Voor de bestelling van monsters: onmiddellijke verzending na betaling; bulkbestellingen: binnen 7 werkdagen; OEM- en ODM-bestellingen: binnen 15 werkdagen.
Ja, we bieden kwalitatieve oplossingen voor alle kwaliteitsproblemen die zich voordoen.
![]()
![]()
![]()
