P50 IP68 صفحه نمایش پرده پنبه ای ضد آب LED با سرویس دسترسی جلویی و SMD3535 RGB LED برای استفاده در فضای باز
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری | Miracle Bean |
| گواهی | CE, RoHS, FCC, |
| شماره مدل | XH-P50 |
| مقدار حداقل تعداد سفارش | 1 متر مربع |
| قیمت | USD 120-180 / Square Meter |
| جزئیات بسته بندی | جعبه پرواز درجه صادرات با محافظ فوم، بسته بندی سفارشی موجود است |
| زمان تحویل | 3-5 روز کاری برای نمونه ها، 7-15 روز کاری برای سفارشات عمده |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 8000 متر مربع در ماه |
| Pixel Pitch | p50 | منبع LED | SMD3535 RGB |
|---|---|---|---|
| روشنایی | 2500Cd/m² | سیستم کنترل | DMX512 / Art-Net سازگار |
| سطح حفاظت | IP68 | وزن صفحه نمایش | 3.5 کیلوگرم در متر مربع |
| ولتاژ کاری | DC12V | حداکثر قدرت | 200W/m² |
| توان متوسط | 100 وات بر متر مربع | زاویه دید | 180 درجه |
| نرخ تازه سازی | ≥1920 هرتز | مقیاس خاکستری | ≥14 بیتی |
| نفوذپذیری | 60 ≥ | قطر پیکسل | 25 میلی متر |
| جنس کابینت | کامپیوتر + سیلیکون | دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 65 درجه سانتیگراد |
| طول عمر | ≥50000 ساعت | گارانتی | 3 سال |
| نصب و راه اندازی | منحنی / دیواری / آویزان | حالت سرویس | دسترسی از جلو |
| برجسته کردن | IP68 نمایشگر شبکه کاملا ضد آب,طراحی تعمیرات دسترسی جلویی,نصب پرده انعطاف پذیر خمیده |
||
صفحه نمایش پرده شبکی LED RGB ضد آب IP50 IP68 حفاظت کامل IP68 را با یک طراحی نوآورانه سرویس دسترسی جلویی ترکیب می کند.این پرده SMD3535 شبکه برای روشنایی دائمی نمای ساختمان در فضای باز طراحی شده است، تزئینات معماری، و نصب رسانه های در مقیاس بزرگ در محیط های خشن.
- IP68 کاملا ضد آب:بالاترین سطح حفاظت از گرد و غبار و آب، مناسب برای غرق شدن دائمی و شرایط آب و هوایی شدید.
- طراحی خدمات دسترسی جلویی:امکان نگهداری سریع در محل بدون برداشتن کل نصب، کاهش زمان توقف و هزینه های نیروی کار.
- نصب انعطاف پذیر خمیده:پرده شبکی بسیار سبک با سطوح معماری منحنی، نامنظم و پیچیده سازگار است.
- ۶۰ درصد نفوذ بالا:شفافیت باد و نور برتر باعث کاهش بار باد ساختاری در حالی که زیبایی ساختمان را حفظ می کند.
- DMX512 و کنترل شبکه هنر:سازگار با پروتکل های کنترل روشنایی حرفه ای برای ادغام یکپارچه با سیستم های روشنایی صحنه، رویداد و معماری.
- SMD3535 RGB LED منبع:رنگ های پر رنگ و پر جنب و جوش با زاویه 180 درجه برای حداکثر تاثیر بصری را ارائه می دهد.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| پیکسل پیچ | P50 |
| منبع LED | SMD3535 RGB |
| روشنایی | 2500cd/m2 |
| سیستم کنترل | DMX512 / Art-Net سازگار است |
| سطح حفاظت | IP68 |
| وزن صفحه نمایش | 3.5kg/m2 |
| ولتاژ کاری | DC12V |
| حداکثر قدرت | 200 وات/متر |
| قدرت متوسط | 100W/m2 |
| زاویه دید | 180 درجه |
| نرخ بروزرسانی | ≥1920 هرتز |
| رنگ خاکستری | ≥14 بیتی |
| نفوذ پذیری | ≥60٪ |
| قطر پیکسل | 25 میلی متر |
| مواد کابینت | PC + سیلیکون |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتیگراد |
| طول عمر | ≥50،000 ساعت |
| تضمین | سه سال |
| حالت سرویس | دسترسی جلو |
- تزئینات روشنایی دائمی نمای ساختمان
- تاسیسات ساحلی و مرطوبیت بالا
- نمایش رسانه های معماری منحنی
- نورپردازی صحنه و رویداد
- نورپردازی تزئینی پل و نشانه های تاریخی
- روشنایی محیط پارک های تفریحی و استراحتگاه ها
- 20+ سال تجربه در زمینه تحقیق و توسعه و تولید صفحه نمایش LED
- تاسیسات تولیدی گواهینامه CE، RoHS، FCC، ISO 9001:2015
- قابلیت های سفارشی سازی OEM و ODM جامع
- 3 سال گارانتی با پشتیبانی فنی عمرانه
- فرآیند سختگیرانه چند مرحله ای کنترل کیفیت کیفیت محصول را تضمین می کند
- قیمت های رقابتی مستقیم کارخانه با حمل و نقل سریع جهانی
A: گواهینامه IP68 به این معنی است که پرده شبکه کاملا ضد گرد و غبار است و می تواند به طور مداوم در آب غوطه ور شود، که آن را برای مناطق ساحلی، آب و هوای بارانی مناسب می کند،و محیط های بیرونی شدید.
A: طراحی دسترسی جلویی به تکنسین ها اجازه می دهد تا به ماژول های LED جداگانه از سمت جلو دسترسی داشته و آنها را بدون جدا کردن کل ساختار صفحه نمایش جایگزین کنند.به طور قابل توجهی زمان و هزینه نگهداری را کاهش می دهد.
A: بله، طراحی پرده شبکی انعطاف پذیر با وزن 3.5 کیلوگرم / متر مربع به راحتی با اشکال منحنی، استوانه ای و نامنظم معماری سازگار است.
شرکت Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co، Ltd در سال 2004 تاسیس شد و 20 سال است که حرفه ای فعالیت می کند.شرکت متخصص در ارائه حقوق مالکیت معنوی مستقل برای منابع نور نقطه ای به عنوان هستهما خدمات جامع از جمله طراحی طرح، تحقیق و توسعه محصول، بودجه مهندسی، ساخت پروژه،و راهنمایی در محل برای پروژه های معماری چشم انداز و روشنایی تبلیغاتی.
ما در منطقه ویژه اقتصادی شنژن چین مستقر شده ایم، با پوشش کسب و کار جهانی، برای بهبود کیفیت نوآوری می کنیم، نام تجاری خود را با صداقت می سازیم، و از طریق خدمات استثنایی احترام می گذاریم.این شرکت همواره به فلسفه شرکتی کیفیت اول و خدمات اول برای ایجاد ارزش برای مشتریان پایبند استبا مدیریت پیشرفته شرکت و تیم های کارآمد کارکنان، ما صادقانه با مشتریانمان همکاری می کنیم تا شرایط برنده برای جامعه، مشتریان و خودمان را به دست آوریم،به طور مشترک ایجاد آینده برنامه های کاربردی نورپردازی LED.
