Π50 IP68 Πνευροσταθερή οθόνη κουρτίνας με πλέγμα LED με υπηρεσία πρόσβασης μπροστά και LED SMD3535 RGB για εξωτερική χρήση
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS, FCC, |
| Αριθμό μοντέλου | XH-P50 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τετραγωνικό μέτρο |
| Τιμή | USD 120-180 / Square Meter |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη πτήσης εξαγωγικής ποιότητας με προστασία από αφρό, διαθέσιμη προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες για δείγματα, 7-15 εργάσιμες ημέρες για μαζικές παραγγελίες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 8000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Pixel Pitch | Ρ50 | Πηγή led | SMD3535 RGB |
|---|---|---|---|
| Λάμψη | 2500Cd/m ² | Σύστημα Ελέγχου | DMX512 / Συμβατό με Art-Net |
| Επίπεδο προστασίας | IP68 | Βάρος οθόνης | 3,5 kg/m² |
| Τάση εργασίας | DC12V | Max Power | 200W/m² |
| Μέση Ισχύς | 100W/m2 | Γωνία θέασης | 180° |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz | Κλίμακα του Γκρι | ≥14-bit |
| Διαπερατό | ≥60% | Διάμετρος εικονοκυττάρου | 25 mm |
| Υλικό ντουλαπιού | PC + σιλικόνη | Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 65 ° C |
| Διάρκεια ζωής | ≥50,000 ώρες | Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Εγκατάσταση | Καμπυλωτό / Επιτοίχιο / Κρεμαστό | Τρόπος υπηρεσιών | Πρόσβαση μπροστά |
| Επισημαίνω | IP68 Πλήρως αδιάβροχη οθόνη πλέγματος,Σχεδιασμός συντήρησης πρόσβασης στο μπροστινό μέρος,Εγκατάσταση καμπυλωτής ευέλικτης κουρτίνας |
||
Η ανθεκτική σε νερό RGB LED διαφάνεια κουρτίνας IP50 IP68 συνδυάζει πλήρη προστασία εισόδου IP68 με ένα καινοτόμο σχεδιασμό υπηρεσίας πρόσβασης μπροστά.Αυτή η κουρτίνα SMD3535 είναι σχεδιασμένη για μόνιμο εξωτερικό φωτισμό προσόφων κτιρίων, αρχιτεκτονική διακόσμηση, και εγκαταστάσεις μέσων ενημέρωσης μεγάλης κλίμακας σε σκληρά περιβάλλοντα.
- IP68 Πλήρως αδιάβροχο:Αύξητο επίπεδο προστασίας από σκόνη και νερό, κατάλληλο για μόνιμη βύθιση και ακραίες καιρικές συνθήκες.
- Σχεδιασμός υπηρεσίας πρόσβασης εμπρός:Επιτρέπει την ταχεία συντήρηση επί τόπου χωρίς την αφαίρεση ολόκληρης της εγκατάστασης, μειώνοντας τον χρόνο στάσης και το κόστος εργασίας.
- Δυνατότητα προσαρμογής:Η εξαιρετικά ελαφριά σκηνή με δίχτυ συμμορφώνεται με καμπύλες, ακανόνιστες και πολύπλοκες αρχιτεκτονικές επιφάνειες.
- 60% υψηλή διαπερατότητα:Η ανώτερη διαφάνεια του ανέμου και του φωτός μειώνει το δομικό φορτίο του ανέμου, διατηρώντας παράλληλα την αισθητική του κτιρίου.
- DMX512 και Art-Net Control:Είναι συμβατό με επαγγελματικά πρωτόκολλα ελέγχου φωτισμού για απρόσκοπτη ολοκλήρωση με συστήματα φωτισμού σκηνών, εκδηλώσεων και αρχιτεκτονικών.
- SMD3535 RGB LED Πηγή:Παρέχει πλούσια, ζωντανά χρώματα με γωνία δέσμης 180° για μέγιστη οπτική επίδραση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πιξέλες | P50 |
| Πηγή LED | SMD3535 RGB |
| Φωτεινότητα | 2500cd/m2 |
| Σύστημα ελέγχου | DMX512 / Art-Net συμβατό |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP68 |
| Βάρος οθόνης | 3.5kg/m2 |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Μέγιστη ισχύς | 200W/m2 |
| Μέση ισχύς | 100W/m2 |
| Γωνία θέασης | 180° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Γκρι Σκάλα | ≥14-bit |
| Διαπερατότητα | ≥ 60% |
| Διαμετρήτης pixel | 25 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | PC + Σιλικόνη |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εποχή ζωής | ≥ 50.000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τρόπος λειτουργίας | Προσωρινή πρόσβαση |
- Μόνιμη διακόσμηση φωτισμού προσόφων κτιρίων
- Εξωτερικές εγκαταστάσεις παραθαλάσσιων περιοχών και υψηλής υγρασίας
- Τυλιγμένες αρχιτεκτονικές οθόνες μέσων
- Φωτισμός σκηνής και φόντου εκδηλώσεων
- Διακοσμητικό φωτισμό γέφυρας και ορόσημου
- Περιβαλλοντικό φωτισμό θεματικών πάρκων και θέρετρων
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην έρευνα και ανάπτυξη και την κατασκευή οθονών LED
- Εγκατάσταση παραγωγής με πιστοποίηση CE, RoHS, FCC, ISO 9001:2015
- Πλήρεις δυνατότητες προσαρμογής OEM & ODM
- Εγγύηση 3 ετών με τεχνική υποστήριξη για όλη τη ζωή
- Η αυστηρή πολλαπλή διαδικασία ελέγχου της ποιότητας εξασφαλίζει τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος
- Ανταγωνιστικές τιμές απευθείας στο εργοστάσιο με γρήγορη παγκόσμια αποστολή
Α: Πιστοποίηση IP68 σημαίνει ότι η κουρτίνα με δίχτυ είναι εντελώς αδιάβροχη και μπορεί να αντέξει συνεχή βύθιση στο νερό, καθιστώντας την κατάλληλη για παράκτιες περιοχές, βροχερά κλίματα,και ακραίες εξωτερικές συνθήκες.
Α: Η σχεδίαση με την εμπρόσθια πρόσβαση επιτρέπει στους τεχνικούς να έχουν πρόσβαση και να αντικαθιστούν μεμονωμένες μονάδες LED από την εμπρόσθια πλευρά χωρίς να αποσυναρμολογείται ολόκληρη η δομή οθόνης,μείωση σημαντικά του χρόνου συντήρησης και του κόστους.
Α: Ναι, το σχεδιασμό της ευέλικτης πλέξης κουρτίνας με βάρος 3,5kg/m2 προσαρμόζεται εύκολα σε καμπυλωτά, κυλινδρικά και ακανόνιστα αρχιτεκτονικά σχήματα.
Η εταιρεία Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. ιδρύθηκε το 2004 και λειτουργεί επαγγελματικά εδώ και 20 χρόνια.Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή ανεξάρτητων δικαιωμάτων πνευματικής ιδιοκτησίας για πόντιες πηγές φωτός ως πυρήνα.Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένου σχεδιασμού σχεδίου, έρευνας και ανάπτυξης προϊόντων, μηχανικής προϋπολογισμού, κατασκευής έργων,και καθοδήγηση επί τόπου για έργα φωτισμού αρχιτεκτονικού τοπίου και διαφήμισης.
Με έδρα την Ειδική Οικονομική Ζώνη του Shenzhen της Κίνας, με παγκόσμια επιχειρηματική κάλυψη, καινοτομούμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα, να οικοδομήσουμε το εμπορικό μας σήμα με ακεραιότητα και να κερδίσουμε σεβασμό μέσω εξαιρετικής υπηρεσίας.Η εταιρεία ακολουθεί σταθερά την εταιρική φιλοσοφία της ποιότητας πρώτα και της υπηρεσίας πρώτα για να δημιουργήσει αξία για τους πελάτεςΜε την προηγμένη διοίκηση της επιχείρησης και τις αποτελεσματικές ομάδες των εργαζομένων, συνεργαζόμαστε ειλικρινά με τους πελάτες μας για να επιτύχουμε καταστάσεις κέρδους-κέρδους για την κοινωνία, τους πελάτες και τον εαυτό μας,δημιουργώντας από κοινού το μέλλον των εφαρμογών φωτισμού LED.
