Όλα τα Προϊόντα
Ελαστική αυτοκόλλητη υδροστεγή οθόνη LED IP67 για γυάλινα παράθυρα
Λεπτομέρειες
| Χρήση | Διαφήμιση, Διακόσμηση, Εσωτερικοί χώροι | Τάση λειτουργίας | DC 12V |
|---|---|---|---|
| Πηγή ισχύος | Τροφοδοτικό συνεχούς ρεύματος, τροφοδοτούμενο με πρίζα | Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
| Εμφάνιση περιεχομένου | Κινούμενα σχέδια, γραφικά, κείμενο, βίντεο | Ελεγχος | Nova, Kalet |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10°C-45°C | διάρκεια ζωής | > 10000h |
| Πάχος | 3 χιλιοστά | Πρώτη ύλη | pc |
Περιγραφή προϊόντων
P20 Ευέλικτη SMD2222 12V αυτοκόλλητη οθόνη ολογράφησης με ταινία LED για γυάλινα παράθυρα
Προδιαγραφές προϊόντος
| Άρθρο | Ηλεκτρονική οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Σχήμα | XH-P10 |
| Σύνθεση των pixel | 1 καθαρά κόκκινο LED, 1 καθαρά πράσινο LED, 1 καθαρά μπλε LED |
| Φωτεινός σωλήνας LED | SMD2222 Ενσωματωμένο LED |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | Επεξεργασμένο διακόπτη μικρής ισχύος |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: 200W, μέγιστος: 600W |
| Βάρος του πάνελ | 4 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Σίκι, Γιουάντσι |
| Συνδετήρες | Υλικό χαλκού |
| Σύρματα και καλώδια | Εθνικά τυποποιημένα πολυπυρηνικά καλώδια (πιστοποιημένα) |
| Πίνακας PCB | Διεθνές υλικό βαθμού Α |
| Διαφάνεια πίνακα | > 92% |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Πλατεία | Διαχωρισμός μεταξύ των αγωγών < 0,1 mm |
| Νεκρά Pixels | Λιγότερο από 0,01% (Κατά τη διάρκεια συνεχούς χρήσης) |
| Διαρκής χρόνος λειτουργίας | Περισσότερες από 72 ώρες |
| φωτεινότητα οθόνης | Λευκή ισορροπία φωτεινότητα: 4500cd |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 140°, κάθετη 145° |
| Γκρι Σκάλα | 8192 Επίπεδα |
| Θέρμανση χρώματος λευκού πεδίου | 5500K-15000K |
| Τρόπος εμφάνισης | 32 bit True Color, 1024X768 |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας- Ειδικεύεται σε λύσεις φωτισμού LED pixel με εύκολο έλεγχο και ευέλικτη εγκατάσταση για παγκόσμιους πελάτες.
- Αξιόπιστη εγγύηση- 1 έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα για την ηρεμία του μυαλού.
- 24/7 Ανταποκριτική υποστήριξη- Γρήγορες απαντήσεις στις ερωτήσεις σας.
- Παγκόσμια Εκμετάλλευση- Το δίκτυο πωλήσεων καλύπτει την Κίνα, τη Νοτιοανατολική Ασία και τις εξαγωγές σε περισσότερες από 80 χώρες, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ, του Καναδά, της Βραζιλίας, της Γερμανίας, της Κορέας και της Ιαπωνίας.
- Χαμηλή MOQ- Ευέλικτες ελάχιστες ποσότητες παραγγελιών για να υποστηρίξετε τη σταδιακή ανάπτυξη της επιχείρησής σας.
Υπηρεσίες μας
- Απάντηση σε 24 ώρες.
- Απαντήστε σε όλες τις ερωτήσεις σας με άπταιστη αγγλική.
- OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα
- Προσφέρθηκε διανομή για το μοναδικό σας σχέδιο και μερικά από τα τρέχοντα μοντέλα μας.
- Προστασία της περιοχής πωλήσεων, των ιδεών σχεδιασμού και όλων των προσωπικών πληροφοριών
- Παροχή ισόβιας εγγύησης
- Προσεκτική υπηρεσία μετά την πώληση με τεχνική υποστήριξη για καθοδήγηση εγκατάστασης και χρήσης
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί μας διάλεξες;
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων LED για πελάτες σε όλο τον κόσμο.και έχουμε το δικό μας εργοστάσιο καθώς και μια ομάδα έρευνας και σχεδιασμού, η οποία μπορεί να ανταποκριθεί στις διαφορετικές ανάγκες των πελατών μας.
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
1 έτος
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Για παραγγελίες δειγμάτων, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μόλις λάβουμε την πληρωμή. Για μεγάλες παραγγελίες, συνήθως ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 10 εργάσιμων ημερών. Παραγγελίες OEM και ODM, εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Πώς ελέγχετε τα προϊόντα σας;
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα QC για να εξασφαλίσουμε τον έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο της παραγωγικής διαδικασίας.
Ποια πιστοποιητικά έχει το εργοστάσιό σας;
CE, ROHS, ISO9001, BV
Προσφέρετε υπηρεσία μετά την πώληση;
Ναι, αν συναντήσετε οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας προκύπτουν, μπορούμε πάντα να παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για εσάς.
Γκαλερί προϊόντων
Προφίλ εταιρείας
Με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην τεχνολογία LED, ειδικευόμαστε σε καινοτόμες λύσεις φωτισμού για τις παγκόσμιες αγορές.και η τεχνολογική πρόοδος μας κάνει έναν αξιόπιστο συνεργάτη στη βιομηχανία LED.
Συνιστώμενα προϊόντα
