P10 Κρυστάλλινη καθαρή υψηλής φωτεινότητας οθόνη οθόνης ταινίας LED Μετατρέψτε το παράθυρο του καταστήματός σας σε ψηφιακή πινακίδα
| Ονομα | Διαφανής οθόνη | Διάσταση οθόνης | προσαρμοσμένη |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ ~ 65 ℃ | Μέγεθος ντουλαπιού | προσαρμοσμένη |
| Λέξη-κλειδί | Ψηφιακή σήμανση LED εσωτερικών χώρων | χαρακτηριστικό | εύκολη εγκατάσταση |
| Συσκευή ενότητας | WE1314RGB-IC | Εφαρμογή | Εσωτερική διακόσμηση |
| Τάση εισόδου | AC 200-240V/AC 100-120V | Χρωματιστά | RGB |
| Επισημαίνω | Εικόνα διαφανούς ταινίας LED P10,οθόνη LED με υψηλή φωτεινότητα,Ψηφιακή πινακίδα στο παράθυρο του καταστήματος |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα | Διαφανής Οθόνη Προβολής |
| Διαστάσεις Οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C~65°C |
| Μέγεθος Κουτιού | Προσαρμοσμένο |
| Μονάδα Συσκευής | WE1314RGB-IC |
| Χρώματα | RGB |
| Βάρος | 2.5Kg/m² |
| Τάση Λειτουργίας | DC5V |
| Μέγιστη Ισχύς | 600W/τεμ. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C~65°C |
| Ποσοστό Διαφάνειας | 87% |
| Πηγή LED | WE1314RGB |
| Γωνία Δέσμης | 160 Μοίρες |
| Φωτεινότητα | 4000cd |
| Διάρκεια Ζωής | 100000 ώρες |
Βασικά Χαρακτηριστικά & Προδιαγραφές
-
Ασύγκριτη Διαύγεια & Φωτεινότητα: Με έντονη φωτεινότητα 4000 nits (cd/m²), εξασφαλίζει κρυστάλλινη ορατότητα ακόμη και σε άμεσο ηλιακό φως.
-
Ανώτερη Διαφάνεια: Με ποσοστό διαφάνειας 87%, η οθόνη ελάχιστα εμποδίζει την ορατότητα και επιτρέπει τη διέλευση φυσικού φωτός, διατηρώντας την αρχιτεκτονική ακεραιότητα του κτιρίου.
-
Ευρεία Γωνία Θέασης: Μια γενναιόδωρη γωνία θέασης 160 μοιρών εγγυάται βέλτιστη ορατότητα από διάφορες οπτικές γωνίες, ιδανική για περιοχές με μεγάλη κίνηση.
-
Απρόσκοπτη Προσαρμογή: Προσφέρουμε πλήρως προσαρμόσιμες διαστάσεις και μεγέθη κουτιών για να ταιριάζουν άψογα σε οποιοδήποτε σχέδιο γυάλινης πρόσοψης ή απαίτηση έργου.
-
Απλοποιημένη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για μια απλή και αποτελεσματική διαδικασία εγκατάστασης, μειώνοντας τον χρόνο και το κόστος εργασίας επί τόπου.
Γιατί να μας Επιλέξετε;
-
Αποδεδειγμένη Εξειδίκευση: Πάνω από 20 χρόνια αφοσιωμένης εμπειρίας στην κατασκευή και καινοτομία οθονών LED.
-
Πιστοποιημένη Ποιότητα: Όλα τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα κατά CE και RoHS, εγγυώμενα την ασφάλεια, τη συμμόρφωση με το περιβάλλον και τα διεθνή πρότυπα.
-
Ευέλικτη Προσαρμογή: Παρέχονται ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM & ODM για να ζωντανέψετε τις μοναδικές σας ιδέες σχεδιασμού και επωνυμίας.
-
Προσβάσιμη Παραγγελία: Υποστηρίζουμε μικρές ελάχιστες ποσότητες παραγγελίας (MOQ), καθιστώντας ευκολότερη την έναρξη του έργου σας.
-
Αξιόπιστη Υποστήριξη: Υποστηρίζεται από σταθερή εγγύηση 1 έτους με άμεσες υπηρεσίες αντικατάστασης για την ηρεμία σας.
-
Γρήγορη & Αποτελεσματική Παράδοση: Εξασφαλίζουμε γρήγορους χρόνους παράδοσης, με παράδοση σε μόλις 7-15 εργάσιμες ημέρες ανάλογα με τον τύπο της παραγγελίας.
-
Άμεση Υποστήριξη από Ειδικούς: Λάβετε λύσεις απευθείας από την ομάδα μας για οποιαδήποτε τεχνικά ή σχετικά με το έργο ερωτήματα.
Αφοσιωμένη Εξυπηρέτηση Πελατών
-
Εγγυημένη 24ωρη Απόκριση: Δεσμευόμαστε να απαντάμε σε όλες τις ερωτήσεις εντός μίας ημέρας.
-
Άριστη Επικοινωνία στα Αγγλικά: Απρόσκοπτη επικοινωνία για τους διεθνείς συνεργάτες μας.
-
Ευκαιρίες Συνεργασίας: Καλωσορίζουμε έργα OEM/ODM, διανομείς και προσφέρουμε προστασία περιοχής πωλήσεων για τους συνεργάτες μας.
-
Δια Βίου Τεχνική Υποστήριξη: Πέρα από την εγγύηση, παρέχουμε συνεχή τεχνική βοήθεια για τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
-
Ολοκληρωμένη Μηχανική Καθοδήγηση: Η μηχανική μας ομάδα προσφέρει ολοκληρωμένη υποστήριξη, από την εγκατάσταση έως τις βέλτιστες πρακτικές χρήσης.
Συχνές Ερωτήσεις (FAQ)
-
Ε: Ποια είναι η περίοδος εγγύησης;
Α: Παρέχουμε ολοκληρωμένη εγγύηση 3 ετών για τα προϊόντα μας. -
Ε: Προσφέρετε προσαρμοσμένη ανάπτυξη προϊόντων (OEM/ODM);
Α: Απολύτως. Με πάνω από δύο δεκαετίες εμπειρίας, είμαστε ειδικοί στη δημιουργία προσαρμοσμένων λύσεων προσαρμοσμένων στις συγκεκριμένες ανάγκες σας. -
Ε: Μπορούμε να προσθέσουμε το λογότυπο και την επωνυμία της εταιρείας μας;
Α: Ναι, ιδιωτική επισήμανση είναι διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος. -
Ε: Ποιος είναι ο εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης;
Α: Τα δείγματα αποστέλλονται αμέσως μετά την εκκαθάριση της πληρωμής. Οι τυπικές μαζικές παραγγελίες παραδίδονται εντός 7 εργάσιμων ημερών, ενώ οι προσαρμοσμένες παραγγελίες (OEM/ODM) διαρκούν 15 εργάσιμες ημέρες. -
Ε: Ποιες πιστοποιήσεις κατέχουν τα προϊόντα σας;
Α: Οι οθόνες μας είναι πιστοποιημένες κατά CE και RoHS, διασφαλίζοντας ότι πληρούν τα αυστηρά πρότυπα υγείας, ασφάλειας και περιβάλλοντος της ΕΕ.
