Όλα τα Προϊόντα
Ολογραφική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας P2.6 Εσωτερική οθόνη LED για έργα δημοσιότητας και προώθησης
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE ROHS EPR LVD EMC |
| Αριθμό μοντέλου | XH-P2.6 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 50 τ.μ. |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τετραγωνικά το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου | Τύπος προμηθευτή | ODM, OEM |
|---|---|---|---|
| Δυναμικό | 5v | Διάμετρος | 2,6 χιλιοστά |
| Χρήση | Εσωτερικός | Τύπος εγκατάστασης | Κρεμαστή ή σταθερή εγκατάσταση |
| Λέξη κλειδί | P2.6 Εξωτερική οθόνη Led Grille | Αδιάβροχο Επίπεδο | IP45 |
| Χρώμα | RGB | Διάρκεια ζωής | ≥30,000 ώρες |
| Επισημαίνω | Π2.6 ολογραφική οθόνη LED,εσωτερική οθόνη LED για διαφήμιση,Εικονική οθόνη σχάρου LED με εγγύηση |
||
Περιγραφή προϊόντων
Υψηλής ευκρίνειας οθόνη LED P2.6 ολογραφική οθόνη LED εσωτερική οθόνη LED
Επαγγελματική εσωτερική λύση οθόνης LED σχεδιασμένη για έργα δημοσιότητας και προώθησης, με ολογραφική τεχνολογία υψηλής ευκρίνειας με πλάτος 2,6 mm.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Πιξέλες | P2.6 |
| Υλικό | ΕΠ |
| Διάμετρος | 2.6mm |
| Χρώμα | RGB |
| Τετάρτη | DC5V |
| Μέθοδος ελέγχου | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος στερέωσης | Εντός, τοίχος |
| Αριθμός μοντέλου | XH-P2.6 |
| Ονομασία μάρκας | Μύρακλ Φασόλι |
| Θέρμανση λειτουργίας | -15°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP45 |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Πλεονεκτήματα της εταιρείας
- Πάνω από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας στον κλάδο
- Μακροπρόθεσμες συνεργασίες με περισσότερους από 100 πελάτες στο εξωτερικό για περισσότερο από 3 χρόνια
- Η ευέλικτη πολιτική χαμηλών MOQ υποστηρίζει τη σταδιακή ανάπτυξη των επιχειρήσεων
- Εγγύηση ποιότητας 2 ετών με δωρεάν αντικατάσταση των επαληθευμένων ελαττωματικών ειδών
- Άμεση εξυπηρέτηση μετά την πώληση για την άμεση επίλυση προβλημάτων
Υπηρεσίες μας
- 24ωρη απάντηση σε όλες τις ερωτήσεις
- Πλήρης επαγγελματική επικοινωνία με άπταιστη αγγλική γλώσσα
- Διαθέσιμες υπηρεσίες OEM & ODM
- Αποκλειστική διανομή για ειδικά σχέδια και τυποποιημένες γραμμές προϊόντων
- Σκληρή προστασία της περιοχής πώλησης, των σχεδίων και των εμπιστευτικών πληροφοριών
- Ζωντανή υποστήριξη μετά την πώληση
- Επαγγελματική καθοδήγηση μηχανικού για την εγκατάσταση, λειτουργία και χρήση λογισμικού
Λεπτομέρειες εμπορίου
| Μέθοδοι πληρωμής | Τ/Τ, προκαταβολή, Western Union, Paypal, L/C |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες για το RGB LED Point Light, 7 εργάσιμες ημέρες για μεγάλες παραγγελίες, 15 εργάσιμες ημέρες για παραγγελίες OEM/ODM |
| Συσκευή | Συσκευασμένα σε χαρτόνια |
| Ναυτιλία | Αεροπορία, θαλάσσια μεταφορά, έκφραση |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Γιατί να επιλέξετε εμάς;
Α: Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων LED για πελάτες σε όλο τον κόσμο..
Ε: Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
Α: 2 χρόνια
Ε: Πόσος χρόνος είναι η παράδοση;
Α: Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την πληρωμή. Οι μεγάλες παραγγελίες εντός 7 εργάσιμων ημερών. Οι παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Ε: Προσφέρετε υπηρεσίες μετά την πώληση;
Α: Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για τυχόν προβλήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα
