Όλα τα Προϊόντα
Ευέλικτη οθόνη LED ολογράφησης 6,25 mm με καθαρή όραση 1 έτος εγγύηση Εύκολη εγκατάσταση Υψηλή διαφάνεια για εμπορικά κέντρα εμπορικής διαφήμισης και παράθυρα καταστημάτων
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS |
| Αριθμό μοντέλου | ολογραφική οθόνη led XH-6.25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1τμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000τμ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Pixel Pitch | 6,25 χιλιοστά | Γωνία θέασης | 160 ° |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP65 | Διάρκεια ζωής | 30000H |
| Τύπος οθόνης | ολογραφική προβολή | Υλικό | Μετριασμένο πλαίσιο γυαλιού και αργιλίου |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό | Εφαρμογή | Διαφήμιση, Εκθέσεις, Εκθέσεις λιανικής |
Περιγραφή προϊόντων
Ευέλικτη οθόνη LED ολογράφησης 6,25 mm με καθαρή όραση 1 έτος εγγύηση Εύκολη εγκατάσταση Υψηλή διαφάνεια για εμπορικά κέντρα εμπορικής διαφήμισης και παράθυρα καταστημάτων
Επισκόπηση του προϊόντος της ολογραφικής οθόνης LED
Υψηλής διαπερατότητας 6.25mm ολογραφική οθόνη LED διαθέτει πάνω από 85% διαφάνεια, μαλακή υφή και καθαρή απεικόνιση.Με εξαιρετικό αόρατο διαφημιστικό αποτέλεσμα.
Τεχνικές προδιαγραφές ολογραφικής οθόνης LED
| Όνομα μοντέλου | Ολογραφική οθόνη LED XH-6.25 |
| Μέγεθος | 6.25mm |
| Δραστηριακή τάση | dc 12v |
| Χρώμα | RGB |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προστασία. | IP65 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Εποχή ζωής | 30000 ώρες |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
Εταιρικά πλεονεκτήματα της ολογραφικής οθόνης LED
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης στον τομέα των φωτιστικών LED
- 100+ μακροπρόθεσμοι εξωτερικοί εταίροι
- Χαμηλή MOQ για να υποστηρίξετε την ανάπτυξή σας
- 3 χρόνια εγγύηση + γρήγορη αντικατάσταση
- Αποτελεσματική, άμεση υποστήριξη πελατών
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με την ολογραφική οθόνη LED
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για το φως LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να ελέγξουμε την ποιότητα.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλή MOQ, 1 κομμάτι για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
- Πρώτα πείτε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας
- Δεύτερον, προτείνουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
- Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία
- Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες για να φτάσει.
Προϊόν Εικόνες ολογραφικής οθόνης LED
![]()
![]()
![]()
Συνιστώμενα προϊόντα
