Όλα τα Προϊόντα
IP67 Ανερόπνευση DC12V RGB LED Mesh Screen για εξωτερική διαφήμιση και πρόσοψη κτιρίων
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS |
| Αριθμό μοντέλου | ΧΧ-Χ2503Π12 ((RGB) -P125 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι/ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 7-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ/μήνα |
Λεπτομέρειες
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη LED Mesh | Χρήση | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια | Μέγεθος | 143 χιλιοστά |
| Υλικό | Η/Υ | Μάρκα | Θαύμα φασόλι |
| Διάρκεια ζωής | 30000 | Μέθοδος Εγκατάστασης | Προαιρετικό για τοίχο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 C~+60 | Χρώμα | RGB |
Περιγραφή προϊόντων
Οθόνη LED Πλέγματος DC12V IP67 Εξωτερικού Χώρου 143mm για Πρόσοψη Κτιρίου Εμπορική Διαφήμιση
Υψηλής απόδοσης εξωτερική οθόνη LED πλέγματος σχεδιασμένη για εφαρμογές σε προσόψεις κτιρίων και εμπορική διαφήμιση. Διαθέτει αδιάβροχη βαθμολογία IP67 και στιβαρή κατασκευή για αξιόπιστη λειτουργία σε εξωτερικούς χώρους.
Προδιαγραφές
| Εφαρμογή | Εξωτερικός Χώρος |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| Αναλογία Εικόνας | Άλλο |
| Διαχείριση Απομακρυσμένης Συσκευής | Διαχείριση Απομακρυσμένου Περιεχομένου |
| Τόπος Προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Pixels | 100mm |
| Προδιαγραφή | Video Wall |
| Pixel Pitch | P125 |
| Υλικό | PC |
| Διάμετρος | 30mm |
| Χρώμα | RGB |
| Τάση | DC12V |
| Τύπος Προμηθευτή | ODM, OEM |
| Μέθοδος Ελέγχου | Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Τοποθέτησης | Εξωτερικός Χώρος, Τοίχος |
| Περιβάλλον Χρήσης | Εξωτερικός Χώρος |
| Αριθμός Μοντέλου | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πυκνότητα Pixel | 64τμχ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃~60℃ |
| Διάρκεια Ζωής (Ώρες) | 30000h |
| Βαθμολογία IP | IP67 |
| OEM/ODM | Καλώς ορίσατε |
Πλεονεκτήματα
- Πάνω από 18 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι ξένοι πελάτες με συνεργασία 3+ ετών
- Μικρό MOQ για σταδιακή επιχειρηματική ανάπτυξη
- Εγγύηση 3 ετών με άμεση αντικατάσταση ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για την υποστήριξη πελατών
Οι Υπηρεσίες μας
- 24ωρη ανταπόκριση
- Άριστη επικοινωνία στα Αγγλικά για όλες τις ερωτήσεις
- Διαθέσιμες υπηρεσίες OEM & ODM
- Ευκαιρίες διανομής για μοναδικά σχέδια
- Προστασία περιοχών πωλήσεων, ιδεών σχεδιασμού και ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου υποστήριξη εγγύησης
- Ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης καθοδήγησης εγκατάστασης και τεχνικής υποστήριξης
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί να μας επιλέξετε;
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων LED για παγκόσμιους πελάτες. Προσφέρουμε προσαρμοσμένα προϊόντα LED με δωρεάν υπηρεσίες σχεδιασμού, υποστηριζόμενα από το δικό μας εργοστάσιο και αφοσιωμένη ομάδα έρευνας και σχεδιασμού για να καλύψουμε τις ποικίλες ανάγκες των πελατών.
Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
3 Χρόνια
Πόσο διαρκεί ο χρόνος παράδοσης;
Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την πληρωμή. Οι μαζικές παραγγελίες παραδίδονται συνήθως εντός 7 εργάσιμων ημερών. Οι παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Προσφέρετε εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για τυχόν ζητήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
Γκαλερί Προϊόντων
Εταιρεία
Συνιστώμενα προϊόντα
