P125 Υψηλής ποιότητας εξωτερική οθόνη LED 30mm IP67 Αδιάβροχη εμπορική ποιότητα για πρόσοψη κτιρίων
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE RoHS FCC ANSI C63 |
| Αριθμό μοντέλου | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1τμ |
| Τιμή | US40-55- per square |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τετραγωνικά το μήνα |
| Led Lifetime | 30000H | Βάρος | 1,92 κιλά/㎡ |
|---|---|---|---|
| Προσδιορισμός | Video Wall | Γωνία θέασης | 160 ° |
| Τύπος | LED | Μέγεθος ντουλαπιού | προσαρμοσμένη |
| Πηγή led | SMD3535 | Pixel Pitch | P125 |
| Βαθμός IP | IP67 | Τάση εργασίας | DC12V |
| Επισημαίνω | 30 mm εξωτερική οθόνη με LED mesh,Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED IP67,Οθόνη πρόσοψης LED εμπορικής βαθμίδας |
||
- Τάγμα από κράμα αλουμινίου με δίχτυ από ανοξείδωτο χάλυβα
- Επιλογές εισόδου AC110~240V / DC5V
- Πίνακα με υψηλή διαφάνεια για την προστασία από τα υπεριώδη φώτα
- Σχεδιασμός γρήγορης εγκατάστασης χωρίς εργαλεία
- Τσιπάκια LED SMD3535
- Χαμηλή αντίσταση στον άνεμο (≤200Pa)
- 160° υπέρ-ευρεία γωνία θέασης
- Μέχρι 50% εξοικονόμηση ενέργειας σε σχέση με τις παραδοσιακές οθόνες
- Έλεγχος SPI / DMX512
- Πλήρης προστασία IP67
- Συμμόρφωση με τις απαιτήσεις CE, RoHS, FCC, TUV
- Εγγύηση 3 ετών
Η οθόνη LED mesh είναι μια ελαφριά οθόνη τύπου κουρτίνας που αποτελείται από πολλαπλές πηγές φωτός LED. Προβάλλει δυναμικά μοτίβα, κείμενα και βίντεο μέσω εφέ φωτισμού,Φέρνοντας ζωντανή οπτική επίδραση σε διάφορες εξωτερικές προσόψεις κτιρίωνΜε μοναδικές επιδόσεις και αποτελέσματα οθόνης βίντεο που οι παραδοσιακές οθόνες δεν μπορούν να ταιριάξουν, οι οθόνες LED mesh γίνονται όλο και πιο δημοφιλείς μεταξύ των παγκόσμιων πελατών.
Οι εξωτερικές μας σειρές εξωτερικών οθονών LED έχουν επαναπροσδιορίσει την εμπειρία των οπτικών μέσων μεγάλης κλίμακας.καθώς και σκηνικά για εκδηλώσειςΤο φαινόμενο αυτό οφείλεται κυρίως στο ελαφρύ βάρος, την απλή δομή και την εύκολη εγκατάσταση.επιτρέποντας την τέλεια ενσωμάτωση με τον αρχιτεκτονικό φωτισμό και τα διακοσμητικά σχέδια.
Αυτό το υψηλής απόδοσης και κλιμακωτό ημιδιαφανές σύστημα οθόνης LED μπορεί να μετατρέψει οποιαδήποτε αρχιτεκτονική επιφάνεια σε ένα δυναμικό τοίχος μέσων ενημέρωσης, που δείχνει πλούσια πλήρη χρωματική γραφική RGB,κείμενα και βίντεο με εξαιρετικά οπτικά εφέ.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
| Διάμετρος | 30 χιλιοστά |
| Εργασιακή τάση | DC12V |
| Δύναμη | 42W/τ.μ. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C~80°C |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή οροφής/εξαρτήματος |
| Συσκευές LED | ΧΧ-CXG3003P12 ((RGB) -P125 |
| Πηγή LED | SMD3535 |
| Γωνία δέσμης | 160 μοίρες |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση κτιρίων |
| Σύστημα ελέγχου | DMX512 |
| Ονομασία μάρκας | Μύρακλ Φασόλι |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χρώμα | RGB |
| Αποτελεσματικότητα του φωτισμού | 42W |
| Βάρος | 7 kg/τ.μ. |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Λειτουργία | Εξωτερικό φωτισμό διακόσμησης |
- Ανταγωνιστικές τιμές εργοστασίου
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή προϊόντων LED
- Υπηρεσίες OEM και ODM
- Εγγύηση 3 ετών με εγγύηση αντικατάστασης
- Μικρές απαιτήσεις MOQ
- Γρήγορη παράδοση: 7 εργάσιμες ημέρες για τις τυποποιημένες παραγγελίες, 15 ημέρες για τις παραγγελίες προσαρμογής
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Εξοικονόμηση αγγλικών
- Προσαρμογή OEM & ODM
- Ευκαιρίες διανομής
- Περιοχή πώλησης και προστασία σχεδίων και υποδειγμάτων
- Τεχνική υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια της ζωής
- Πλήρης καθοδήγηση εγκατάστασης και χρήσης
